Srpen 2010

Zelenej dinosaur

29. srpna 2010 v 16:59 | MAKY.OREL |  Příroda a Fantasy
Jeden kousek zase pro změnu na objednávku pro PrehistoriaWeb. Někdy si říkám, že stálých zákazníků mám víc než těch jednorázových. A i tak jich moc neni ani na jedné straně - chtělo by to asi prorazit víc do světa či co. Ale to až někdy jindy.
Nátěr měl být s dinosaurem - no tak hup na google, zadat dinosaurus a pak už jen hledat a hledat (to je nejhorší část celé výroby...). Narazila jsem taky na jednu krásnou kresbo-malbu, jelikož je to kombinovanou technikou (nazvala bych jí asi kvaš), a z té je onen zmíněný lay. Autorovi obrázku jsem ponechala i podpis, jen jsem ho zmenšila a pošoupla. Tak kdyby to náhodou objevil snad se nebude zlobit. 
gh

Brushe pro váš blog

29. srpna 2010 v 13:29 | MAKY.OREL |  Neidentifikovatelné
Už netuším ani jak, asi jsem zase brouzdala všemi těmi blogísky, narazila jsem každopádně na jeden moc hezký brush. Víte, nikdy jsem si těhle věcí moc nevšímala, jelikož mám PS a do toho si narozdíl od PF stahuju celé série brushů z devíku a nemusím je používat po jednom ze stažených piktů. Ale tenhle vektor, spíš než brush, se mi hrozně líbil, tak jsem z něho vymyslela minimalistický a jednoduchý nátěr. Tak kdyby náhodou jste znali nějaký hezký obrázek na internetu, který je velice inspirativní tak určitě hoďte link, já z toho udělám nějaký výplod ;-) A kdo by tuhle "krásu" chtěl, tak ten píše komentář...
dfgh

The Runaways dnes a zítra

5. srpna 2010 v 16:29 | MAKY.OREL |  Celebrity atd.
Opět objednávkový lay s The Runaways (jak těmi z dob dávných tak s "novými" ze stejnojmenného filmu) tentokráte opět pro Dyki, ale tentokrát pro její druhý web. Tak něco o tom? Strašně moc červené a černé a ty blbý bílý popisky do menu se mi fakt přestávají líbit.

Vampire diaries - Ian a Nina

5. srpna 2010 v 15:59 | MAKY.OREL |  Celebrity atd.
A máme tu další design na přání tentokrát pro LadyVampire♥. Trošku jí lituju - fakt mi to moc nevyšlo. Ale dá se to přežít. Navíc to má strašně moc bonusů... Chmm, ale ten vzhled už nikdo nezachrání.

Momentálně volný!