Únor 2011

Buď kapitán!

27. února 2011 v 14:49 | MAKY.OREL |  Neidentifikovatelné
To jsem jednou našla úplně skoro až šílenou černobílou tapetu - skoro by jeden řek v HDR, jak je to vystilizované - a byla tak šílená, že jsem s ní musela něco udělat. A tak vznikl docela zajímavý nátěr s plujícím korábem, jednoduchým menu a boxem na novinky i s avatary.

Ugandská gorila

27. února 2011 v 14:29 | MAKY.OREL |  Příroda a Fantasy
Je tu konečně zase nějaké zvířátko - úplně už mi to chybělo, to mám pořád samé krajinky a konečně nějaký extrabuřt. Nuže nový dess pro vás je s ugandskou gorilou - dokonce i pozadí je přímo s ugandskou zelení. Událo se to náhodou, že jsem něco hledala a narazila na fotku gorily - palk stačí ta inspirujcí jiskra... Bonusy tentokrát nejsou jiné než 1 avatar, za to je to celé pěkně vypulírované do moderna s pěkným boxíkem pro odkazy.


E. A. Poe na blog?

17. února 2011 v 14:50 | MAKY.OREL |  Filmy, knihy...
Svět je malý a povinná četba povinná, a tak má pak Poe, který byl údajně děsný opilec, děsné štěstí, protože i tolik let po jeho smrti ho lidé čtou a čtou ho rádi. Takže jste-li přízvnivci děsuplné četby a detektivek, pak jistě chápete, proč se stal mou obětí. Je to i docela originál, protože design se Selenou a Miley má dneska každý, ale Poea?

Jak si objednat?

13. února 2011 v 17:19 | MAKY.OREL |  s
Dělávala jsem layouty na přání... a měla z toho i dobrý pocit, že zkrášluju blogy. Ale pak taky spoustu uvztekaných a ztracených hodin nad lidmi, kteří si absolutně nevážili mé práce. A tak jsem s tím přestala.

Od nepříliš vzdálené doby dělám layouty a vesměs i další grafiku jen jako placené zakázky. Respektuju ale, že bloger je bloger a tak mám pro ně blogerské ceny. Pokud potřebujete layout pro váš blog, ale nemůžete najít nikoho, kdo by ho vyrobil, nebo nikoho, kdo umí vyrobit nějaký pěkný, jsem tu pořád já. Zaručuju vám full servis - výrobu na přání, nastavení, rady, když budete v koncích. Ale halt to bude něco stát.

Ceny jsou asi následující: od 150 do 600. Nastavování je kupodivu někdy hodně náročný proces, takže u těžkých layoutů ho zahrnu do ceny. (Zabere někdy pomalu víc času než výroba...) Nejmenší částka je za layouty jako TYHLE, kolem 300 za TAKOVÉHLE a nejvíc dáte za layout jednak složitý a navíc i se všemi bonusy, jaké jdou jen vymyslet. Vždycky je to na dohodě, co vy potřebujete... Můžete si u mě nechat udělat úplně cokoli - nově dělám i plakáty (do formátu A3), často i wallpapery a všechno možné. Tam už cena záleží na konkrétním přáním, ale taky by neměla jít v těch nejzajímavějších případech přes 600.

Jak si u mě něco objednat? Stačí napsat na mail / MAKY.OREL@seznam.cz / a napsat vše, co byste rádi, na jaký blog, jaký typ layoutu atp. Můžete si přát vesměs cokoli, jakkoli dlouze nebo stroze. Ozvu se a zařídím - někdy se stane, že není moc času, ale do měsíce by mělo být hotovo. V lepším případě do týdne - 14 dní. Předání layoutu je úplně na vás (nastavím ho na zkušební blog a pošlu součástky, nebo nastavím přímo na váš blog). A platba? Bankovním převodem, nebo poštovní poukázkou, pokud nemáte ještě účet. Není to složité, nebojte :)

Podmínky? Nic neautorského - žádné layouty s celebritami, pokud ty fotky nejsou vaše! Nemůžu to za výplatu dělat, párdon. A platí to u všeho. Leckteré obrázky se ale dají najít na internetu pod volnou licencí - někdy i ty celebrity. Takže pokud materiál bude, vyhovím. Z pokradených obrázků bez autora z googlu ale nedělám! Krom toho mám sama široký fotoarchiv a vy jistě taky něco máte. Takže se nemusíte bát, že obrázky nebudou.

Jestli cokoli potřebujete - jsem tu pro vás :)

Across the ocean

13. února 2011 v 15:09 | MAKY.OREL |  Příroda a Fantasy
... je nová polízanice pro ty, co se chtějí přenést spolu se svým blogem na volné moře. Upřímně doufám, že se vám to povede. A kdo nerad plachtí, může třeba napsat, jak se mi nový designový kousek povedl. (Vymazlené popisky součástí rar. balíčku!)
1