Duben 2011

Korela v oblacích

30. dubna 2011 v 11:29 | MAKY.OREL |  Příroda a Fantasy
Opět do sbírky přibyde jeden lay na objednávku. Byl pro Nisi ... já mám fakt ve finále vždycky smůlu na hrozný exoty. A pak se divte Gormal nebo Asheen, když řádí jak černá ruka - taky už jim to lze na nervy. Nechám dvojsmylsů, které nechápete, a tady to je. Autorka ho sice stále má, ale blog tak nějak vůbec nepoužívá, takže se dá říct, že je lay volný. Jo a popis? No korela a zase korela a jedna duha navíc.

The Illusionist

24. dubna 2011 v 14:29 | MAKY.OREL |  Filmy, knihy...
Na přání jsem vyrobila něco dalšího s Edwardem Nortonem - to jsem si tak našla jeden úžasný plakát k údajně úžasnému filmu a už to šlo samo. Zatím je nezadaný - uvidíme, kde nakonec skončí. Má taky hodně bonusů a dvě verze - je tudíž z čeho vybírat. A já ho posílám ho všem fantasmagorikům, lesníkům a milovníkům tiziánové barvy! (Rar balíček obsahuje obě verze a png navíc.)

Edward Norton, růže a noviny

19. dubna 2011 v 20:29 | MAKY.OREL |  Celebrity atd.
Pro jednou tu zase máme lay na přání a já jsem ráda za vaše přání, protože poslední dobou jsou docela hezká a dobře se mi zpracovávají. A tak jsem pro penelopeo mohla také s lehkostí vyrobit též velice lehký lay s Edwardem Nortonem. Je to opravdu velice odlehčený světlý kabátek, tak doufám, že mezi těmi přeplácanostmi, co se všude zjevují, zaujme. Nakonec je přece modrý, tak to by už kvůli tomu neměl být propadák.

Již volný!

Digital art

6. dubna 2011 v 20:30 | MAKY.OREL |  Neidentifikovatelné
Musím vytáhnout něco nového nebo tu zaspíme Vánoce, takže tu je větrání archivů - dělala jsem design na objednávku a vzniklo asi 7 verzí. Použita byla na krátkou dobu jen jedna a tak ty neutrální bez výtvorů autorky nabízím k mání. Neděste se prosímvás podpisu - já doufám, že chápete, že design dostanete bez něj. Je to jednoduchá záležitost, ale troufám si říct stylová. A kdyby joo nutno, tak vám klidně změním i ten úhlavní nápis třeba na vaši přezdívku nebo cokoli jiného, co v daném písmu půjde napsat. Jinak je to modré a papírové a máme 3 verze!