Červen 2011

For beauty-Kay

28. června 2011 v 22:20 | MAKY.OREL |  Neidentifikovatelné
Jedna svižná objednávka právě odputovala z mého mailu k adresátovi a už je mnou i nastavena. Je tedy čas jí představit obecenstvu. Zadání bylo růžové, s fotkou autorky blogu - Kay a měla jsem za úkol ještě pohrát si s rozcestníky. Takže něco jsem vymyslela, screen je tentokráte přímo z blogu, bonusy též hotovi... Tak uvidíme.


Friendly fires

27. června 2011 v 20:20 | MAKY.OREL |  Celebrity atd.
Kdo nezná? Jasně skoro všichni tak potom ZDE a poslouchejte. Je to britská banda, mají krásný cover k albu, který ještě někdy využiju, ale teď trochu z jiného soudku. Našla jsem jednu jejich fotku jako vytaženou z polaroidu a tak si říkám, že udělám něco rychlého s PNGčky ala internetový retro styl. A hop sem - hop tam a je hotovo... Je to opravdu velice jednoduché, ale příjemná oddechovka.

Dark side

25. června 2011 v 11:49 | MAKY.OREL |  Neidentifikovatelné
Je tu zase jeden z mála kousků na přání pro La Vivka - mělo to být černobílé a jednoduché. Snažila jsem se vyhovět a to jak se to povedlo je dole. Bonusy nechybí a co jinak? Hmm... má to být děsivé a tentokráte jsem si dala práci i s výrobou zápatí. Na závěr mi nedá neříct, že mi též zkomplikovali život změny na blogu - nevím, co teď budu dělat, když hromada položek v nastavení má jiný název. To mám přepsat návody u všech lay-outů, co jsem sem hodila na stažení? Uffff... to by mě zabilo...

Lay je již volný!

Lily Allen

19. června 2011 v 20:39 | MAKY.OREL |  Celebrity atd.
Aby to tu nestálo prohrábla jsem pngčka, postahovala nějaká nová, prohlédla deviant a vůbec se tak ráchala v tom, co mi uvízlo v počítači a udělala tenhle lay s Lily Allen, jejíž písně miluju, takže o to spíš mám chuť s ní něco vytvářet. Kdo by si nevzpomněl na staré dobré časy, kdy v hitparádách byl hit Smile... To je nostalgie jako hovado. Tak možná proto laděno do černobíla. (Bonusy schovány v rar. balíčku.)


Obrázky na lay 3

19. června 2011 v 19:00 | MAKY.OREL |  Pro vás
Je tu další sbírka jednoduchosti pro vaše laye - tentokráte ze světa šnorchlů a škeblí. Probereme si v rychlosti to nejlepší z vodního světa respektive z ryb, co nabízí internet pro vaše blogy. A u kaprů opravdu neskočíme!

Podpisový formulář

19. června 2011 v 15:29 | MAKY.OREL |  s
Mám tu takový hezký zvyk. Když si ode mně stáhneš lay-out a použiješ ho, je od tebe jedinou droboučkou poviností, podepsání se. Jednoduše mi napiš pod tento článek komentář, ke kterému přiložíš adresu blogu, kde lay-out najdu (vepsat do kolonky web!!!) a nějaký text, aby se tu komentář vůbec objevil (stačí: "stáhnuto", nebo napsat název lay-outu). Je to dobré nejen pro mě, abych měla přehled o svých pracích, ale i pro vás, protože vždycky kontroluju správné nastavení layoutů...

Všechny potřebné údaje o nastavení a součásti laye jsou přiložené v balíčku (soubor rar.) - pokud bys ale měl/a speciální přání navíc (ikonu blogu, avatar) můžeš napsat mail a zařídím. ZAKAZUJU, ale vám samotným lay jakkoli upravovat! Většinou to nevede k ničemu jinému, než mi můj výtvor zprasíte! A kdyby se ti lay nepodařilo nastavit ani při sebevětší snaze, nahraj všechny jeho součásti na svůj blog do galerie a pak napiš na můj mail MAKY.OREL@seznam.cz a přilož přihlašovací údaje k blogu - vše obratem vyřeším.

Pro každý stažený lay-out platí následující poučky, tipy a ponaučení: KLIK!

Nezapomeňte tedy být tak laskaví a podepsat se - je to od vás za A slušné a za B mi tím děláte velkou radost. Není pro mě totiž nic hezčího, než obíhat blogy s kabátky ode mně! Nic sami neupravujte, protože to na 95% neumíte udělat pořádně! A snažte se taky trochu sami, než mě požádáte o nastavení! Děkuji!
----------------------------------------------------------------------------------------------------
UPOZORNĚNÍ všem, kdož mají nějaký můj layout - velice se omlouvám za případné neduhy, v poslední době se mi u layů se zarovnáním na střed zobrazují čáry po stranách záhlaví. Svádím to okamžitě na blog.cz, protože to doteď fungovalo bez problémů. Řešit se to dá přes nastavení stránka - vnější okraje - vpravo - 1 pixel... pak by to mělo už fungovat.
----------------------------------------------------------------------------------------------------

September - signatury

18. června 2011 v 16:09 | MAKY.OREL |  Ostatní grafika
Už dlouho jsem přemýšlela, že mi do sbírky grafiky chybí velice důležitá položka - signatury. Přesto, že je nepoužívám, se mi tenhle maloformátový zázrak na fóra a weby nesmírně líbí, už proto že jsem znala lidi, kteří je dokázali udělat nádherné. A tak jsem to chtěla taky zkusit. A vlastně je to jako výroba avataru - když chcete, může vám to trvat hodinu nebo i pět minut. Stačí si vybrat jak na to. A já si vybrala, že na to chci September. (PS: Stahujte album Love CPR!)


Ashley Benson

10. června 2011 v 21:59 | MAKY.OREL |  Celebrity atd.
Šplouchlo mi na maják a příliv přinesl jakýsi nápad, který jsem uskutečnila v neuvěřitelné zuřivosti, ale nakonec, byť neměl být, je volný. Což je dobrá zpráva pro případné zájemce. Je to jednoduchý lay s Ashley Benson (tak mě to jméno nic neříká, ale vám někomu jistě bude) plný kytiček. Já totiž nedávno zase stahovala PNGčka, takže jsem si já lemra vybrala něco z nich, abych nemusela dělat práci navíc. Na to pak pár efektů a růžová... Bonusů hafo!