Červenec 2011

Ginger horses

31. července 2011 v 18:19 | MAKY.OREL |  Příroda a Fantasy
Nějak jsem se patlala s obrázky a říkám si: udělám nějaký pořádný drsný vymakaný lay, který pude na dračku. Hmm, tak co udělat, aby vám lidi strhali ruce? Hodně lesku, dobré téma, pár brushů, moderní vzhled, hodně oken. A mělo by to snad fungovat... No snad no. Tak asi ne XD Ale ty triky jsou platný to né, že ne! Každopádně vznikl lay s koníky, tuším nějaký hafling a je ... zrzavý!

Rebelde - grey

31. července 2011 v 9:29 | MAKY.OREL |  Filmy, knihy...
Další rebelde pro rebelde-live - ehm lidi máte taky jiný zájmy? No dobře dobře, ale mě už dochází nápady na nové laye, takže prosím všechny fanoušky rbd, ať už v jakékoli formě telonovely či skupiny, ať pokudmožno využívají již vytvořené designy, abych nedělala pořád s tím samým. Začínám totiž chápat, proč to ostatní grafiky taky už začíná otravovat... Ono fotek se vždy najde dost, to zase musím říct, ale nápady na provedení chybí a já nerada dělám takové ty designy, které vypadají všechny stejně, jen se změní barva a celebrita. Uznejte - to je nuda.

Prohlašuju lay za volný!Bubbly yummy... RBD

30. července 2011 v 10:19 | MAKY.OREL |  Celebrity atd.
Já jsem taková šikovná holčička. To je tak když člověk má náladu dělat designy, ale nemá zakázky. Tak co takový člověk udělá? Projde internet a najde si tu správnou skupinu lidí, ze které si může udělat terč - vyrobí jim lay-out, nacpe jim odkaz na blog, zákonitě si udělá reklamu a snaží se, aby byla dobrá, a pak už jen čeká, kdo další se chytí do sítě. Výsledek je asi takový, že teď nedělám dessy s ničím jiným než s RBD. Na jednu stranu by člověk mohl chtít víc, ale na tu druhou je to skvělé cvičení na téma "jedna věc na 100 způsobů", což je docela poučné. A tenhle lay byl pro rebeldu a má být lízátkový... Však uvidíte dole.Korean way

28. července 2011 v 18:29 | MAKY.OREL |  Neidentifikovatelné
Dostala jsem báječnou objednávku od Nat* - na něco takového mám chuť už dlouho. Vymyslet něco s tématem Korejské nebo Japonské kultury. Tak jsem vzala Koreu, která je originálnější a hrála si. Tenhle lay mě bavil - je navíc variabilní a můžete si ho nastavit skoro jak chcete. Je to v poněkud nedocela běžném duchu, něco jako lay-intelektuál. Trošku jsem si nebyla jistá tou kompozicí, ale za to taky trochu může fakt, že dělám laye kvůli své obrazovce v HD a na ty běžné obrazovky je to pak takové moc široké.Dino v ledovcích

27. července 2011 v 14:49 | MAKY.OREL |  Příroda a Fantasy
Na přání Intely jsem vytvořila něco z doby poněkud dávné. Mám tu další dinosauří lay! A řeknu vám, ještě že jsem narazila na ten obrázek kostry, jinak nevím, z čeho bych to udělala. Inspirativní obrázky dinosaurů se prostě nedělají no. Tak co nadělám? Něco udělám! A má to i bonusy, předlohu ikony, oddělovače... mno vše je k mání.Ucker and Dulce

26. července 2011 v 11:09 | MAKY.OREL |  Celebrity atd.
Další Rebelďáci - pro rbd-dulcemaria určeno, zeleně zbarveno, obonusováno a vůbec tak nějak... prý se líbí. Ale řekněme, že na můj vkus je to trochu moc velký grafický kýč. Sice pěkné odlesky a jiné cipoviny, ale dělá to každý. No ale taky mě netrestejte - už mám RBD plnou palici že.

Již volný!La diplomatie

16. července 2011 v 15:59 | MAKY.OREL |  Neidentifikovatelné
To je asi poprvé, co jsem se ptala sama sebe: Jaký obrázek proboha charakterizuje tohle téma? Nejspíš proto, že obvykle mám za úkol témata všední. Tuhle slípku z filmu, tohodle čahouna z pódia, toho čtvernožce ze zahrady... Všechno jasné stručné a to ještě dovedu nadávat, že co to má být za barvu a co to mám být za celebritu, když nemá nikde pořádný fotky. A pak tohle - diplomacie. Hmm... Ale nakonec mě to bavilo víc než kdejaký čahoun nebo slípka. Takže poděkujte Blonde za originální objednávku a na ten výtvor koukněte dole.

Již volný!

Colors of nature

14. července 2011 v 12:59 | MAKY.OREL |  Příroda a Fantasy
Konečně zase nějaká pěkná objednávka - tu jsem si vyloženě užila. Lay pro lady laurííska měl být barevný a na styl toho mého. Nejsem až takový puritán a vůbec se nebráním tomu, když chce někdo lay inspirovaný jiným. Kopie tedy ze zásady nevyrábím, ale inspirace se nezakazuje ba naopak - čím hezčí je předloha tím spíš bude dobrý i výsledek. A navíc se člověk vždycky naučí cizí triky, ačkoli v otmto případě jsem spíš dělala staré známé. Nuže je to velice barevné a plné PNGéček. A navíc jsem si u té příležiitosti stáhla do sbírky i nějaká nová... Samá pozitiva!

Dulce Maria? Nice at all!

12. července 2011 v 13:19 | MAKY.OREL |  Celebrity atd.
Je tu další Dulce! No když se člověk rozhlídne tak jak ona tak RBD nemají fanoušků asi málo. Jednoho to až zarazí, kde ty lidi tu skupinu vyhrabali... Tak na objednávku pro dulcemaria-max-fan jsem udělala další lay, tentokrát v takovém jemném přesto dost barevném stylu. Úplnou divu jsem z tý holky udělala - fakt že jo. A omladila jsem jí tak o 10 let... dobrá dobrá - náhled dole a bonusů kopec.

Lay je již volný!