Říjen 2011

Mix pro čelo

31. října 2011 v 17:20 | MAKY.OREL |  Ostatní grafika
Z pohnutí mysli vrthla jsem jako velká voda do internetu a hledala nějakou challenge, které bych se mohla zůčastnit - tohle byla má první ha! To se určitě něco podělá... Takže co jsem vyrobila?

Neodesláno x Odesláno
x

Wild Anahí

30. října 2011 v 12:59 | MAKY.OREL |  Celebrity atd.
Podařilo se mi najít někoho, kdo si vzal volný lay a konečně je tedy možné dát ho ke stažení. Velká spokojenost z mé strany. Je pěkně divoký, v barvách zlaté savany, s Anahí... a má dost bonusů a i verzí, ale to už víc v balíčku. Kdo si ho stáhne ať se k němu přizná mimo jiné ano? Taky to říkám pořád, tak snad už to víte. A víc je dole.Emma Watson avatars

28. října 2011 v 15:30 | MAKY.OREL |  Ostatní grafika
Do dalšího čela - tentokráte u Lulu a všem vám doporučuju tam razit a přidat se neb je to děva nápaditá a strašně se mi líbí obrzáky jaké do čel vybírá. Nu tohle měli být avy s Emmou a jelikož je teď všude a je celkem šik, tak proč ne že? Já jsem vyrobila takéto níže, ovšem pořád si tak říkám, že mi v avatarech chybí zkušenosti. Sice nedělám špatné, ale takové málo úderné... a to by avy právě měly být. Tak uvidíme příště.

x x

PNG wild pattern accessories

26. října 2011 v 19:10 | MAKY.OREL |  PNG
Je tu velká kolekce stylových pngéček s motivy zvířecích vzorů od zebry po žirafu a rozmanité kočičky dál. Je tam vše: hodinky, náramky, náušnice, topy, modelky, botky, lodičky, šátky - všecko! A je toho požehnaně. Takže děláte-li někdo "modní grafiku", vůbec neváhejte.


Volné lay-outy

23. října 2011 v 14:10 | MAKY.OREL |  s
Každou chvíli se stane, že někdo odřekne objednávku, nebo že mám tvořivou chvíli a tvořím tak zbůhdarma... Vždycky mám prostě po ruce pár layoutů, které jsem ještě nikam nenastavila. Pokud tedy sháníte nový layout a já zrovna nemám čas vám ho vytvořit na přání, můžete si ho vybrat z téhle pravidelně aktualizované nabídky. Layouty jsou skutečně nové a nepoužité! A byla by přeci jen docela škoda, kdyby je nikdo nechtěl, když s nimi bylo tolik práce.

Prohlédněte, vyberte a stačí jediné - chcete-li nějaký z těchto layů, napíšeš mi email na / MAKY.OREL@seznam.cz / kam nezapomeneš připsat následující údaje:
1. přihlašovací údaje na blog, abych mohla layout hned nastavit (popř. si ho můžete nastavit sami, pak mě jen požádejte o zaslání součástí layoutu)
2. jaký layout chceš (název kopíruj odtud, případně dodej jakou verzi, pokud je jich víc)
3. pokud máš, tak nějaké speciální přání (třeba, že potřebuješ popisky do menu - a co na ně napsat a psát mi bez chyb a překlepů!, oddělovač nebo ikonu navíc, prostě cokoli...)

Nenechte mi je na ocet - mám je ráda a budu ještě radši, když budou někde využité.

Belinda prý carpe diem

23. října 2011 v 11:00 | MAKY.OREL
Belinda užívá zeléného dne na louce a za tu zelenou můžu já. Tím chci naznačit něco jako "zase jsem dělala lay na objednávku" - a vlastně nic jiného už ani nedělám. Byl pro Beli a prý se líbil. Dobrá dobrá... zbytek dole.Claudia Schiffer

22. října 2011 v 11:59 | MAKY.OREL |  Ostatní grafika
Modelky ve spodním prádle mě tolik netáhnou, ale když mají v ruce pěknou kočku a kabátek z myších kožíšků...A Dulce nám animuje!

22. října 2011 v 10:29 | MAKY.OREL |  Celebrity atd.
Juuhuu! Moje druhá animace v životě a hnedka na lay. A jsem já to šikovná! Tak trošku blbá kvalita, ale dobrý. Jen ten lay mohl být lepší, ale co - dávám ho ke stažení a jen si ho vemte. Je to modrý, s Dulce a vy ste určitě nenáročný... Původně tak mimochodem byl určen SEM.Něco s Shakirou

21. října 2011 v 22:00 | MAKY.OREL |  Ostatní grafika
Opět pár výplodů do čalky - tentokráte je to Shakira v poněkud exotickém provedení, byť k plné mé spokojenosti.


O blogu

21. října 2011 v 19:40 | MAKY.OREL |  s
Právě se vám podařilo objevit sesterský blog jisté MAKY.OREL (s domovským sídlem na flora-fauna-foto.blog). Tentokráte však nejde o přehlídku 100% autorské tvorby, nýbrž o malou domáckou manufakturu na grafiku a lay-outy především. V tomto směru je mým životním krédem maximální užitnost, funkčnost, rozmanitost a jednoduchost a pokud vám tohle něco říká, bude se vám má "autorská práce z neautorských zdrojů" líbit.

Ikona blogu? Je a používejte jí:

Zajímá-li vás něco více o mně, pak vás můžu odkázat na můj autorský blog nebo na můj profil. Chcete-li vědět ovšem jen něco málo stačí číst dál... Grafiku produkuji v photoshopu 7, protože jsem potvůrka, co má štěstí, neboť originální licenci jsem objevila doma v šuplíku úplně náhodou a nikdo pořádně neví, jak se tam dostala. Od roku 2007 tedy produkuji čas od času nějakou blogovou grafiku a stíhám se i zlepšovat.

Co se blogu týče odstartoval kdysi dávno (tuším roku 2009) jako zkušební blog pro mé lay-outy, proto ten název. Ovšem s časem se to zvrhlo a jak jsem čím dál víc dělala kromě autorské práce v realitě i grafiku, už to nebylo kam dávat a tak se blog trošku změnil a především změnil účel. Dnes je pravidělně aktualizovaný, najdete zde vše od návodů po png a lay-outy samosebou a kromě toho už má i docela slušnou čtenářskou základnu.

Neříkám, že jsem tu nejlepší - rozhodně jsem ale svá. Když budete milí, budu vaším dobrým služebníkem a budu se snažit maximálně vyhovět. Pokud mě ovšem naštvete takovými kousky jako vytrvalé psaní bez diakritiky a interpunkce, budete se se mnou hádat, nadávat nebo neustále vlezle otravovat, pak si hodně rychle přestaneme rozumnět a můžete se těšit na nějaké kousky pro změnu z mé strany. Třeba zablokování IP adresy zde na mém blogu - komentáře od takových lidí mě totiž vůbec nezajímají.

Každopádně myslím, že chovat se slušně a stejně tak psát, není takový problém. Tudíž očekávám vaši kritiku, očekávám vaše pochvaly, přání i prosby. Ale to hlavní je - ať se vám tu líbí!