Moje práce?

21. října 2011 v 19:30 | MAKY.OREL |  s
Co můžete čekat od člověka jehož nejlepším grafickým přítelem se zcela omylem stal photoshop? Asi grafiku a jelikož mi příjde šílené učit se webové jazyky radši zůstávám na blogu. A pro ten vám vyrobím naprosto cokoli. Když na to příjde umím totiž velice slušně vyrobit:
. lay-outy (alias vzhledy blogů a to z všeho možného ve všech možných provedeních)
. wallpapery (alias tapety na plochu, které mají vždy dost místa na vaše "plochové" ikony)
. blendy, signatury, bannery (zkrátka jakkýkoli obdelník s jakkýmkoli obsahem ^^)
. avatary, ikony (100x100 i víc i míň, se s stínem i bez, žádné kýče a přeplácanosti)
. PNG (jsem specialista na precizně ořezané obrázky s průhledným pozadím v dobré kvalitě)
. nově animace (v tomhle směru jsem začátečník, ale jednoduší prolínání zvládám bez problému)

Specializuji se ovšem především na lay-outy, ve kterých se dá uplatnit všechno výše zmíněné a ještě to má své využití. Samosebou nejsem včerejší a mimo jiné dosti ochotná, takže vám na přání k lay-outu udělám i bonusy od popisků po oddělovače tak, abyste s blogem neudělali internetovou ostudu. A o to mi vlastně jde. Když se zaptáte co tak jedním slovem dělám řeknu: ZKRÁŠLUJI. Vedu zkrátka nekonečný boj za lepší vzhled blogu.cz!

V dnešní době už mám tak na kontě řádku spokojených zákazníků, kteří nosili mé kabáty, dosti lidí, kterým jsem dobře poradila, když to potřebovali, ale také spoustu zkušeností s výrobou téměř čehokoli a jakkoli. A že nejsem vybíravá - dokážu plnit jakkákoli možná přání, co se grafických možností týče: rozklikám cokkoli, vyrobím lay i z katastrofálních fotek, inspiruju se čímkoli, co se vám líbí, všechno bez nároku na honorář, jen tak pro svou vlastní potřebu přijímat výzvy.

Takže mi držte palce v mém nemožném cíli a pokud cokoli potřebujete, ať už jde o grafiku na přání, radu, hodnocení, pomoc s nastavováním lay-outu či rozřezáním jsem tu pro vás a stačí, když kliknete na položku CHTĚL BYCH. Tam už vám bude nápomocno se vším, co ráčíte... Mimo jiné tam také uvítám vaše nápady na grafiku. A kdyby vás případně zajímala má čistě autorská tvorba stačí otevřít můj blog flora-fauna-foto.

Snad vám moje schopnosti budou plně stačit a vyhovovat a odnesete si odsud něco pěkného grafického, co budete dlouho a spokojeně užívat. Ať už kabátek blogu nebo nová PNGéčka na vaši vlastní grafiku. A když tak provedete nezapomeňte uvádět zdroje, je-li to možné, a rozhodně nezapomeňte, že po stažení lay-outu se tu podepisujeme.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama