O blogu

21. října 2011 v 19:40 | MAKY.OREL |  s
Právě se vám podařilo objevit sesterský blog jisté MAKY.OREL (s domovským sídlem na flora-fauna-foto.blog). Tentokráte však nejde o přehlídku 100% autorské tvorby, nýbrž o malou domáckou manufakturu na grafiku a lay-outy především. V tomto směru je mým životním krédem maximální užitnost, funkčnost, rozmanitost a jednoduchost a pokud vám tohle něco říká, bude se vám má "autorská práce z neautorských zdrojů" líbit.

Ikona blogu? Je a používejte jí:

Zajímá-li vás něco více o mně, pak vás můžu odkázat na můj autorský blog nebo na můj profil. Chcete-li vědět ovšem jen něco málo stačí číst dál... Grafiku produkuji v photoshopu 7, protože jsem potvůrka, co má štěstí, neboť originální licenci jsem objevila doma v šuplíku úplně náhodou a nikdo pořádně neví, jak se tam dostala. Od roku 2007 tedy produkuji čas od času nějakou blogovou grafiku a stíhám se i zlepšovat.

Co se blogu týče odstartoval kdysi dávno (tuším roku 2009) jako zkušební blog pro mé lay-outy, proto ten název. Ovšem s časem se to zvrhlo a jak jsem čím dál víc dělala kromě autorské práce v realitě i grafiku, už to nebylo kam dávat a tak se blog trošku změnil a především změnil účel. Dnes je pravidělně aktualizovaný, najdete zde vše od návodů po png a lay-outy samosebou a kromě toho už má i docela slušnou čtenářskou základnu.

Neříkám, že jsem tu nejlepší - rozhodně jsem ale svá. Když budete milí, budu vaším dobrým služebníkem a budu se snažit maximálně vyhovět. Pokud mě ovšem naštvete takovými kousky jako vytrvalé psaní bez diakritiky a interpunkce, budete se se mnou hádat, nadávat nebo neustále vlezle otravovat, pak si hodně rychle přestaneme rozumnět a můžete se těšit na nějaké kousky pro změnu z mé strany. Třeba zablokování IP adresy zde na mém blogu - komentáře od takových lidí mě totiž vůbec nezajímají.

Každopádně myslím, že chovat se slušně a stejně tak psát, není takový problém. Tudíž očekávám vaši kritiku, očekávám vaše pochvaly, přání i prosby. Ale to hlavní je - ať se vám tu líbí!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama