Březen 2012

Autumn in Paris

31. března 2012 v 18:10 | MAKY.OREL |  Ostatní grafika
Další čelo na BlendPlanet - tentokráte docela výzva. Ono když si stáhnete ten balíček obrázků k čelu a koukáte a oni všichny takový podivný na blend dost nevhodný, tak vám začne šrotovat v hlavě a už to neni jen challenge o nejlepší blend, ale challenge pro vás samotné - skutečná výzva! Tak jsem zvedla hozenou rukavici a udělala asi z 6 krásných imresionistických maleb panorama...


Klik na obrázek pro plný náhled - stojí to za to!

One direction na QL

31. března 2012 v 13:50 | MAKY.OREL |  Celebrity atd.
Pokud milujete tenhle (bohužel...) britský boyband a jste takoví ti jejichž romance trvá ne dýl jak měsíc, jistě vás potěší možnost rychlého a vkusného lay-outu s nimi. Je to QL (to je co?), takže nastavení je rychlé, snadné a vůbec vypadá to i pěkně. Pokud se vám tedy nechce nastavovat nic složitého čili ste lemry nebo prostě rádi jednoduchost můžete spokojeně stahovat...Už je to tak...

28. března 2012 v 20:00 | MAKY.OREL |  Já píšu aneb technická
Vaše, nejspíš někým i vskutku milovaná, MAKY.OREL se ocitá na Devíku!
Ono zlomové rozhodnutí přišlo velice náhle a reflektuje její potřebu rozšířit některé části své tvorby tam, kam jednou za život zabloudí téměř každý, a to ne proto, aby jí tentokráte už opravdu všichni mohli očumovat, ale aby její tvorba - tedy ta část určená veřejnosti - byla veřejností využita.
Každopádně nějaké opravdu výběrové perličky ze zbytku mé skříňky snažení tu budou také. Říkám ale výběrové... mou mekou totiž zůstává můj drahý blog (a můj drahý druhý blog), kde najdete ale opravdu vše, co mi zatím odpadlo od rukou.
Nuže je-li můj vstup na Deviantart dalším krokem do budoucnosti, pak tím následujícím krokem na síti, nechť je skutečné webové portfolio. Jestli se mi někdy podaří být víc než jen domácí umělecký kutil, přála bych si web s CZ doménou. To je ale píseň budoucnosti asi hodně vzdálené...
Současnost je zde. Právě lámu další hranice - váš vOrel je stále s vámi.

PNG Fruit basket

25. března 2012 v 17:50 | MAKY.OREL |  PNG
Konečně taková lépe využitelná a atraktivní série snad pro všechny od grafiků po kohokoli, kdo nemá, co nacpat do článku. Dělala jsem se s tím v rámci další série ovšem ne jen a pouze pngéček jako v tomto případě ale ikonek do komentářů. Některé z nich jsou tedy zmenšeninami toho co najdete v tomto balíčku. Přesto oba dva se budou hodit - líní uživatelé ocení. Nuže co vám o téhle kráse řeknu...


QL - Wedding on the beach

25. března 2012 v 15:30 | MAKY.OREL |  Neidentifikovatelné
Je to takové zmailované - fajn Valentýn už byl, ale poprvdě uznává někdo tenhle svátek? Ženský - další příležitost dostat kytku. Chlapi - kurňa další spodky se srdíčkama! No záminka pro zamilované vykoupit obchody, jinak po duševní stránce chudé. Můj lay je taky mírně chudý, ale má krásné barvičky ^^ Výjimečně jako QL i s popisky, ale bez avíků. Byl na přání...Klauni?

24. března 2012 v 15:30 | MAKY.OREL |  Ostatní grafika
Tohle jsem v čelu ještě neměla - obrázky klaunů, víte, že z nich mám strach? Jediný klauni, který se mi kdy líbili, o těch hrdě prohlašuji, že pochází výhradně z Cirku le Solej. Ale naštěstí i na takové téma se dá něco pěkného a i poněkud promyšlenějšího vymyslet.


Go craazyy

24. března 2012 v 12:29 | MAKY.OREL |  Neidentifikovatelné
Jelikož mimoni se těší veliké oblibě objevila se midruhá objednávka s tím samým motivem. Často to nedělám, ale přeci jen tyhle příšerky jsou takové docela dobře zpracovatelné a tak proč s nimi neudělat něco znovu a opět - tentokráte tak, aby to mohli využít všichni. Takže má to tři verze, bylo to tedy na přání a co víc? Hoodně barviček....Heartbeat - Nicole and Enrique

24. března 2012 v 10:49 | MAKY.OREL |  Celebrity atd.
Skoro jsem to chtěla dát mezi filmy-knihy - tak je to videoklip ne? Necháme to v celebritách, ať nemají návštěvníci zmatek. Je to tedy skutečně podle všemi oblíbené písně od Enrique Iglesiase a Nicole Scherzinger, byl na přání, momentálně už je volný a vy můžete stahovat. Technické údaje jsou červenobílá barva, záhlaví v menu, jednoduché, exotické a s popisky též.Vážně, dětičky - budu zlá!

23. března 2012 v 19:30 | MAKY.OREL |  Já píšu aneb technická

85-135-137-178.adsl.slovanet.sk (85.135.137.178)85-135-156-224.adsl.slovanet.sk (85.135.156.224)85-135-172-180.adsl.slovanet.sk (85.135.172.180)


85-135-129-168.adsl.slovanet.sk (85.135.129.168)


Juhuhů? Co takhle se probrat, přestat jako pako škemrat o stopadesát layů na stopadesát blogů, založit si jeden a ten normálně provozovat... to by bylo fakt ideální... Já už si totiž vážně nemyslím, že ty podobné IP, úplně stejný postup a všechno je jen náhoda. A jestli to skutečně náhoda není tak bezva - zase si můžu hodit někoho do ignorace.
Jenom taková drobnost - někteří lidé mají na práci i jiné věci než jen výrobu grafiky pro jednu osobu, která se vydává za deset dalších... Děkuju za srozumění.

Ashley Greene - article pictures templates

23. března 2012 v 18:00 | MAKY.OREL |  Pro vás
Mám tu takovou specialitku, jakou jste tu ještě neviděli a ani neuvidíte. Jedno "milý" stvoření po mě chtělo nějakou grafiku na blog, že si dělá novej. Tak jsem ochotně něco vytvořila, protože šlo o jednoduché věci. Je to asi týden, blog se ještě nestačil ani rozjet a už skončil a po té dámě se slehla zem. Dokud jsem nezjistila, že si založila nový blog o něčem úplně jiném a znovu obíhá ty samé lidi, aby jí udělali grafiku. Asi si myslí, že jí nikdo nepozná, nebo že nás to baví dělat věci jen tak pro nic za nic bez reklamy, bez využití nebo co. Každopádně co s tím teď?

Takže jsem vzala všechny výrobky původně pro ní, zamazala název blogu (,který už neexistuje - aktualizace: už zase existuje!) a tady to máte ke stažení. Je to celkem 25 obrázků k vašim článkům s motivy Ashley Greene. V pěkném png provedení se stínem a "mašličkou", která je prázdná a kam si můžete dopsat jméno vašeho blogu nebo cokoli, co budete chtít. Můžete je samosebou používat i nenadepsané, je to čistě na vás!