Elze...

6. dubna 2012 v 14:49 | MAKY.OREL |  Neidentifikovatelné
Jelikož ráda tvořím pro tvořící a ráda dělám takové ty umělecké exotinky, kdy se můžu vyřádit, jak se mi zrovna hodí, tak s otevřenou náručí přijímám autorské objednávky. Kéž by jich bylo víc... tedy pravidla jsou pravidla, od kopíráků už objednávky neberu, což by už měli všichni vědět (bohužel asi neví), ale přeci jen čisto čistý člověk píšící články na víc než pět řádků a zveřejňujícíc výhradně své hlody a plody se mi tu neobjevuje kdejak běžně.
Autorství je jistým způsobem mor, který dobře znám - autorák si totiž nenechá vyrobit design, ale na škodu to není. Jen toho občas lituju, že nemám na kontě takové ty opravdu autorské blogery s vlastní tvorbou, jako má třeba gormal, protože jí se svěří bez obav každý. Já jsem magor - vrána k vráně sedá? No radši nic... Takže bojte se, ale pouze jisté prazvláštní originality, páč jinak taky umím. Občas si připadám nedoceněná... Nebojte se autoráci - nejsem močka, jsem šikulka ^^
Elza vám to taky řekne. Takže se nebojte, i MAKY.OREL umí, nejen layfor a ti ostatní...

x
Využitý byl nakonec ten druhý, jak se můžete sami přesvědčit u Elzy. Ten první jsem dělala víceméně z nutkání vyzkoušet si to lomení nápisů čárami, což se mi moc nepovedlo - mělo to být agresivnější. Halt ještě musím chvilku sbírat inspiraci a pak to zkusit znova. To mám takhle pořád - zkoušet, zkoušet, zkoušet a opičit se po těch co to umí a pak to vyjde, když na to příjdu. (Mimochodem Elzin lay je dělaný na velká rozlišení! Kdo má pořádný široký notebůk, vítězí.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ~ Bonitka ◡‿◡✿ ~ Bonitka ◡‿◡✿ | E-mail | Web | 6. dubna 2012 v 16:18 | Reagovat

Ten druhý návrh je krajší podľa mňa :3 Hej,tú telenovelu poznám ! :)

2 Elza Elza | Web | 6. dubna 2012 v 17:57 | Reagovat

Jenže ti ostatní buď nepřijímají objednávky nebo jsou dlouhodobě off. Tak u tebe je jistota 250%. Divím se, že to nezjistilo víc lidí. Já jsem naprosto spokojená s tím druhým, nic proti prvnímu, je taky hezký, ale je na straně a navíc má "menu". Přemýšlím už o nějakým letním, ale to víš, nejsou nápady. Až mě něco trkne, dám vědět. Tak ještě mám tři měsíce, takže hezky polehoučku. Možná to bude až podzimní, páč si myslím, že s tímhle se bude hodně špatně loučit. Ale znám se, on se mi jednou okouká. I když vím, že to se děje více lidem, připadám si blbě - jako bych tvou práci níčila.
Jo a taky nevidím důvod, proč by autorský blog nemohl mít lay od někho jiného. Každý nemá gafivlohy.
Šikulka vážně jsi, kadžý tvůj vzhled má něco jiného do sebe. Já už na dálku poznám tvůj styl a věř mi, je lepší než lejforáckej. Ty jsou až moc profi, ty tak akorát.

Já vím, mluvím/píšu divně, ale to je tím, že jsem se dvě hodiny učila němčinu...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama