Červenec 2012

Chris Borgman photomontages

31. července 2012 v 17:00 | MAKY.OREL |  Ostatní grafika
Dřela jsem se s několi výtvory do čela na blog, který je právě zrušený - super. To potěší, takže se vracím ke tvoření výtvorů pro spolehlivé lidi. Sylviin BlendPlanet prostě nikdy nezklame, šlape jako hodinky, vše pravidelně aktualizované, takže máte předem záruku, že vaše práce nevyšumí. Nuže tu je další výtvor pro ní s fotomontážemi Chrise Borgmana - hodně lidí si vybralo jeho letní fotky, já zase spíš sérii mořských panen. A výsledek mě pro tentokrát opravdu překvapil - pro jednou zase spokojenost...


Objednávky rozlučkových lay-outů...

29. července 2012 v 18:22 | MAKY.OREL |  s
O co jde? Často se stane, že po nějaké době se bloger prostě rozhodne rozloučit s blogem, ať už kvůli škole, nové lásce, rodině nebo jen časové tísni a neschopnosti psát. Někteří se zase neloučí nadobro a jen přechází na jinou adresu. Je to takový malý pohřeb a proto si myslím, že by se měl provádět dostatečně důstojně. A proto jsem vymyslela následující... každý takový blog si zaslouží rozlučkový layout. Nějaký jednoduchý lay, který řekne vše nebo jen doplní onu atmosféru.

Chcete mít tedy blog pěkný i když už na něm nebudete? Chcete se stylově rozloučit se svými čtenáři?Máte možnost!
A jak na to? Čtěte dál...

Autorské série stamps

29. července 2012 v 17:54 | MAKY.OREL |  Stamps
Když na to přijde, vrhnu se i na slavné veleslavné stamps neboli známky, které k nám dopluli z deviantartu a hezky se zabydleli. Lecjaký bloger má už sbírku těch svých, tak jsem udělala taky nějaké. A ráda bych tímto upozornila, že když vynachám písma, tak jsou skutečně autorské, takže za své opravdu nevydávat :) Ale jinak vesele čorujte na své blogy - budu jedině ráda, když na své stampy narazím právě u vás!

BEWARE! serieWOULD LIKE TO BE serieANIMAL LOVER serieBIG CATS serieRANDOM stamps


WALLpapery

29. července 2012 v 17:47 | MAKY.OREL |  s
Když už člověk má ten počítač, má ten účet na devíku, tak se to snaží trochu upgradovat ke své uživatelské spokojenosti. Proto si občas vyrobím nějakou tapetu z mých fotek, abych měla joo dobrý pocit, nebo nějaké známečky alias stamps, abych i něco vyjádřila. A proč se nepodělit? Wallpaperů je vždy víc druhů a velikostí, stampek jsou celé velké série, takže klikejte na náhledy - stojí to za to!
Poklep vás odvede na článek na blogu, kde už můžete stahovat, půjčovat si atd. Každopádně kdo je autor? Já! Víme to a respektujeme, že jo? Žádný hromadný kopírung! Při použití po kouskách (stampka do menu apod.) není nutné uvádět zdroj, ale když uvedete budete pochváleni ^^

TEXTURY a BRUSHE

29. července 2012 v 17:15 | MAKY.OREL |  s
Z vlastních fotek se dá dělat leccos - pardon všechno, protože i to co stahujete z googlu muselo mít někde svůj začátek. Stačí naladit se na správnou vlnu a příjdete na to jak i z vlastních zdrojů vyrábět super textury a dokonce i brushe. Tak textury jsou jednoduší - bude jich tu víc - ale i brushe zkrátka jdou a jdou i mně...
Stahujte poklepem na náhledy, odcestováním na devianart a nahoře vpravo je odkaz - tam stačí klepnout a čekat. Pozor - některé balíčky s texturami jsou opravdu objemné! Vše je v původních velikostech. Brushe jsou jinak pro photoshop 7 a více.

PNG obrázky

29. července 2012 v 17:07 | MAKY.OREL |  s
Jakožto "polo-amatérský" fotograf mám tu výhodu, že mám plný archiv všeličeho. A jak jsem zjistila, tak na dev-artu jsou PNG z autorských fotek ještě populárnější než z těch ukradených z goolu, neboť tam lidé milují fotomontáže... A já abych si zase jednou v životě připadala jako hodný skříteček, začala jsem vyrábět PNG stocky z mých fotek.
Používat se dají ale kdekoli a kdykoli - stačí zmenšit, upravit jak potřebujete a uvést zdroj. Stahuje se poklepem na zmenšené náhledy - odvede vás to na d-art, kde je nahoře vpravo odkaz na stažení. Tam také najdete i ty kousky, na které zde chybé odkaz. Užívejte a nezapomeňte, kdo je autor!

Tom Hiddelston

29. července 2012 v 16:09 | MAKY.OREL |  Ostatní grafika
Tenhle chlap má charisma jako prase! To je prostě takzvaný BB - brutální borec, 100% frajer, ale na wikipedii jsem nenašla žádný film s ním, který bych znala... Stejně je BB!


Rupert Grint

28. července 2012 v 16:09 | MAKY.OREL |  Ostatní grafika
... a zatímco Harry čaruje, velký kluci jako Ron jezdí v TopGearu. Takže tu máme Ruperta a tentokráte avatary, aby byla změna a když už je sem dávám, tak alespoň osm kousků. Abyste nebyli ochuzeni...

x x x

x x x

Dianna Agron

26. července 2012 v 16:09 | MAKY.OREL |  Ostatní grafika
Tohle byl docela zajímavý nápad - říkám si, že zkusím udělat nápis. Ale zajímavý nápis... Myšlenka to není nová, ale obvykle docela funguje. Mno v mém případě to dopadlo tak, že nejdřív bylo hrozné písmo, pak jsem místo Dianna Agron napsala Diana Argon, pak byl výřez písma z obrázku moc tmavý - no a pak už jsem fakt naštvala, celé to zesvětlila a pekla na to XD


Shay Mitchell

23. července 2012 v 16:09 | MAKY.OREL |  Ostatní grafika
Zase kartičky - jsem lemra líná a občas mě nebaví mrcasit se s blendy narvanými texturami a pngéčky a rámečky a já nevím čím vším. Tak si vytáhnu obrázky s pokudmožno jednobarevným pozadím, vymažu to hůlkou, překryju... blá blá. Uděláte tomu kopii, sklopíte, zprůhledníte, nějaký pitomý nápis. BUM a je to. No co se s tim dělat? Teď by mě jen zajímalo jaké za své "flákání" obdržím umístění... (jestli slušné, budu to praktikovat i nadále XD)