Knižní lay pro čtenáře

4. srpna 2012 v 11:49 | MAKY.OREL |  Filmy, knihy...
Zaryté dámské čtenáře, jaké vidím se horem pádem množit a je mi to nějaké dosti divné. Nemám totiž dojem, že tolik lidí vážně čte - pamatuju mé doby... dokud nepřišel Harry Potter nebo Twilight, tak četlo ve třídě... ehm... 6-8 lidí? Z třiceti? A mezi mladšími je to navíc obvykle ještě horší. No nic no, měli bychom z toho každopádně asi mít radost, je-li to skutečnost a ne blud, že lidé začali číst. Vyrobeno pro yours-fantasy, že prý dostala nakládačku od nějakého idiota, který jí nadával, že má stejný lay jako on - ten stejný lay, co se dá u Ciri stáhnout jako free. Ne, na nic se neptejte, taková individua nechápu...

Na stažení zatím není - ze zdvořilosti a už kvůli tomu jaký má autorka blogu příběh (ala nepříjemnou zkušenost s debily), počkejte si až lay pustí a zatím se kochejte :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Little Bit Perfect Little Bit Perfect | Web | 4. srpna 2012 v 15:41 | Reagovat

Ahoj, včera sem narazila na tvůj blog a tak  sem si stáhla návod jak vytvořit blend. Určitě si si s ním dala opravdu velkou práci, moc mi pomohl, včera v noci jsem si udělala ten vzorovej blend a byla jsem strašně moc ráda, že někdo takovej jako ty ten návod udělal, už dlouho jsem hledala něco co by mě zhruba zavedlo do používání editorů a do "světa" grafiky, vždycky jsem koukala na různé blendy, který vypadaly fakt skvěle a teď je dokážu dokonce vyrobit! Ráno jsem skusila svůj první lay a ola la, není to zas taková katastrofa jako jsem zkoušela ty primitiva ve photofiltru :D sice jsem jen "zprůhlednila" okraje záhlaví, ale tak mám ráda jednoduchost, takže mi to vyhovovalo. :) Prostě ti chci moc poděkovat za ten pracný a podrobný návod.

A ještě, jseš jednička! Tvé nápady jako QL a Layout na rozloučenou, ještě nikdy sem neviděla žádnou grafičku/grafika kdo by si s tím vším dělal takovou práci. :)
Jen tak dál.

2 MAKY.OREL MAKY.OREL | E-mail | Web | 4. srpna 2012 v 20:56 | Reagovat

[1]: Takové komentáře opravdu vždy upřímně potěší... To čtení si člověk úplně vychutnává. Jsem vážně moc ráda, že návod takhle zabral! Že pomohl a nasměroval, protože start je základ a pak se děj vůle boží, člověk už to nějak do cíle dotáhne :-D Ale start je zásadní.
Vůbec bych neřešila, že práce jsou zatím jednoduší - v budoucnu se mnoho lidí k jednoduchým pracem vrací, protože mají své nezaměnitelné kouzlo ukryté v tom, jak málo stačí k dokonalosti a spokojenosti autora. Určitě budu fandit dál, co jsem koukala, vážně máš start pěkný. Teď už to chce jen tomu přijít opravdu pořádně na kloub a jen si vychytávat drobnosti k plné spokojenosti ;-)  :-)

Jinak moc děkuji - jsem člověk žijící blogem už dlouho, takže se tak nějak vciťuji do blogerů a hledám cestičky, jak jim zpříjemnit a usnadnit život po grafické stránce. Navíc po pádu layforu je tu trochu prázdno, co se kreativních bláznů s nezaměnitelnými nápady týče, takže jsem se nutně inspirovala jejich dlouholetou érou a chci se zuby nehty držet a táhnout to tak dobře jako celá jejich parta. Snad to vyjde... pořád si říkám, že už mi chybí jen rozjet nějaké "dýchánky s grafikou" po jejich vzoru a bude z téhle díry takový plně funkční blog i s odezvou směrem ke čtenářům a to by myslím už bylo přesně to, čemu říkám můj malý sen :-D

3 Houp Houp | Web | 5. srpna 2012 v 16:54 | Reagovat

Krásný, v jednoduchosti je síla ;) Jinak s tím čtením, u nás ve třídě taky skoro nikdo nečetl a pak najednou BOOM a přijde mi, že čte stále víc a víc lidí a myslím, že je to vážně dobře! ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama