Pro doktora, Áju a psomily

2. srpna 2012 v 15:20 | MAKY.OREL |  Já píšu aneb technická
Od poslední slibovačky a před mým dalším blížícím se odjezdem dělám opětovný sumář nedokončené práce. Dělám ho nerada, protože trochu potvrzuje slova mojí mámy, že o všem jen tlachám. Každopádně je tu jedna prosba, jedno splnění úkolu, příslib článků a pak taky možná ještě něco, protože vždycky něco zapomenu...

Mým největším tématem poslední doby je hodnocení a přepisování mé literatury. Druhá věc je pak účastnění se čel na všech možných webech, které stále přibývají, takže mám z čeho vybírat a hlavně lačním po cenách! To se mi na té grafice líbí, že čela mi dávají jednak zpětnou vazbu (hodnocení mé práce) a jednak i porovnání s druhými a inspiraci. Ale tím pádem mám sice nějakou grafiku do nových článků, na které se můžete těšit, ale mám i méně času a chuti a do dalších věcí.

Takže o co jde? Slibovala jsem jako poslední bod mého slib-papíru, že přibydou laye pro pejskaře. Brzičko vyjde článek s dvěma čoklími layi. Pak jsem slibovala čtenářům a to se nakonec ukázalo jako slib bez práce a tudíž už tu jeden volný lay je a článek se k němu chystá na víkend. Co se Oscárka Wildeho týče, tak mám obrázky a čekám na nápad a chuť, což nebude už asi dlouho trvat. Zbytek následovný...

HLEDÁM FANDY ALANA RICKMANA, DOCTOR WHO případně i Coldplay, Jamiroquai, TopGearu a Rowana Atkinsona, KTEŘÍ BY MI PŘIHODILI LINKY NA ZAJÍMAVÉ FOTKY A GALERIE. Jsem líná hledat a taky je to jedna z věcí, co mě zdržuje a odrazuje od práce. V čele dostanu fotky přidělené, ale takhle se musím starat sama. Když mi pomůžete, laye budou rychleji. Tudíž kdo á náladu a chuť a ví o nějakých fotkách, tak sem s nimi. Čím zajímavější, tím lepší. Jinak jsem chtěla původně udělat lay se všemi doktory ale nakonec se omezím na nové série aby se tam ti chudáci vůbec vešli do jendoho záhlaví. Tudíž mi přihrajte galerie Matta Smitha, Christophera Ecclestona a Davida Tennanta (toho mám od pohledu nejradši ^^).


Taky jsem přýmýšlela nad osudem blogu do budoucna. Možná vám hrozí, že tu za nějakou dobu začnu aplikovat systém tzv. updatů (updates) - čímž by se mé práce přestali vydávat v jednotlivých článcích, ale obdobně jako layouty měli svůj článkový sborník nebo galerii. Vzhledem k tomu, že galerie na blogu funguje příšerně a všechno jen mrví, to ale vypadá, že stávající systém bude s ohledem na oko čtenáře zachován. No uvidíme, co nakonec vymyslím. Už jsem viděla pár způsobů řešení - jen si nějaké zvolit. Takové, kde nebude moc práce... (to asi není žádné).

Tak to je takhle - za linky budu moc ráda a uvidíme, kolik toho dostanu a jak bude čas, ale do konec prázdnin bych něco ráda dokončila. Jinak, když už řeším tu spisovatelskou honičku - jestli si rádi něco počtete uvítám nějakou kritiku, či jen prosté líbí/nelíbí ZDE. Mám tam nějaké spisy, něco samostatné a něco na díly (do dvou-tří dílů). Témata směsná, ale shrnula bych to jako mírně psychologické, trochu hloubavé, zvláštní a na klasické blogové povídky mírně atipické a více knižní. Hlavně to, co je úplně nové, tedy povídky - "Zastávka", "Moje plnící pero" a nejnovější dvou dílná "To se tenkrát dnes".

Reklamu mám za sebou... těšte se na novou grafiku, žijte i s mým druhým blogem (začal mi nějak upadat po návštěvní stránce, napřek mému dojmu, že se zlepšuju v tom, co dělám...), dávejte linky a buďte se mnou trpělivý, páč co slíbím, dodržím, ale někdy až za rok...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Teplý holoubek Teplý holoubek | E-mail | Web | 8. srpna 2012 v 22:03 | Reagovat

Alan Rickman má pár dobrej fotek ze Sweeneyho Todda (HP ani nezmiňuju). Ale teď se mi taky nic hledat nechce.... :-D

2 MAKY.OREL MAKY.OREL | E-mail | Web | 8. srpna 2012 v 22:21 | Reagovat

[1]: Mno alespoň dobrý nápad - Sweeny bude možná o něco plodnější než HP. Ricky tam ani moc fotek nemá, když to tak vemu (jednou už jsem je hledala, navíc je to takový ohraný a na všech naneštěstí vypadá téměř úplně stejně - prostě jako Snape XD). A ve Sweenym je podobou trochu víc jako člověk... Navíc nějaké krvavé brushe - noo to by mohlo být zajímavý!

3 Chlapec X Chlapec X | 22. srpna 2012 v 14:00 | Reagovat
4 MAKY.OREL MAKY.OREL | E-mail | Web | 22. srpna 2012 v 14:17 | Reagovat

[3]: ooo děkuji, přesně tohle jsem potřebovala! ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama