Listopad 2012

9th Doctor Who - png pack!

25. listopadu 2012 v 17:30 | MAKY.OREL |  PNG
Aleluja XD Lidičky, já jsem tak šťastná! Největší projekt podzimu hned po expresní výrobě laye pro Srdce blogu je tady! Konečně jsem zpracovala všechny tři nechutně velké dávky obrázků s doktůrkem a máme tu výsledky ve stylové obálce. Je to tak a pojedeme tedy díky mé píly popořadě. Začneme devítkou a teď více o tom všem...


Pastel and butterfly

23. listopadu 2012 v 18:09 | MAKY.OREL |  Příroda a Fantasy
Ten motýl to zachránil, já bych to jinak dala do neidentifikovatelných, ale takhle... příroda je jasná. Nuže co tu máme? Máme tu velice zajímavý - a ani nemůžu říct lay, páč je to celá edice! Tři úplně rozdílné verze pro všechny dušičky, co mají v lásce pastelové barvy a motýly. Byl na přání pro Camilku, která si nakonec převzala dvojku. U mě vede jednotka a vy se rozhodněte podle gusta...

Wallpaper - Harry Potter

21. listopadu 2012 v 19:10 | MAKY.OREL |  Wallpaper
Ne, že by se mi chtělo vracet do dětství, ale byl to úkol do challenge a tak jsem to trochu rozšířila, aby to k něčemu bylo a máme z toho úžasně velkou sérii wallpaperů (celkem 34 kusů!!!) a to v různých barevných variacích (ale stále v modré) a s Harrym. Je to montáž screenů z pátého dílu - jo a těch screenů mám dost a líbí se mi, takže se možná dočkáte nějakýho epic wallpaperu Harry+Sirius=milující rodinka.


Opět něco volného...

18. listopadu 2012 v 17:40 | MAKY.OREL |  Já píšu aneb technická
Tak zase přináším malé upozornění - jelikož teď vážně pozbývám čas na výrobu layů na přání, tak jsem se alespoň dokopala k tomu, abych zveřejnila nějaké, které jsem vyrobila na přání sobě. Těžko říct kdy, muselo to být už dobré dva měsíce, ale než to člověk zveřejní. No jo není čas... času bylo vždycky málo, ale alespoň stíhám i nějaké smysluplnější věci (třeba školu... relativně...). Každopádně se těším na nějaké blízké prázdniny až budu zase moci všechny objednávky otevřít :) A zatím si tedy můžete vybrat nějaký nový kabátek z toho, co jsem si vyráběla podle svého gusta. Laye jsou kompletně nepoužité, stačí si vybrat, zapsat se SEMKA (nebo víte co? klikněte na odkaz, přečtěte co a jak a pošlete mi to klidně rovnou na mail... vůbec se nebudu zlobit) a zbytek je na mně.


Ikonky alias recenzentní hvězdičky

16. listopadu 2012 v 20:30 | MAKY.OREL |  Ikonky
Pro vás na speciání přání vícero knihomolů jsem dala dohromady tenhle hezký pytlíček s hvězdičkami. Vysvětliky následují. Je to celkem 66 rozličných barevných variací 32 pixelových (+ další menší velikosti) hvězd ve třech provedeních: barva, půlbarva, černobílé. Jak to funguje a co s tím? Nejsou velké, takže se velice dobře povejdou do vašich článků. Jsou ve formátu png, takže mají průhledné pozadí a další věc, že jsou 32 pixelů velké tedy ideální jako ikonky komentářů. Je to dva v jednom!


Poloprůhledná pozadí pro blog

14. listopadu 2012 v 14:10 | MAKY.OREL |  Pro vás
Díky Dyki Klibany a také Elze jsem dneska místo důležitějších věcí udělala jeden opravdu zajímavý počin. Už jsem se několikrát zmiňovala, sama používala a tak dále, o jednom jednoduchém způsobu, jak si udělat design na blog. Je to snadné, rychlé, kreativní a podporuje nejen autorskou tvorbu nicméně to přináší jedno úskalí... Ale o co jde? Ve výsledku to vypadá na blogu nějak takhle, a jestli byste to taky chtěli, tak čtěte dál:


Inspirative pictures pack

12. listopadu 2012 v 12:29 | MAKY.OREL |  Pro vás
Mám v počítači takovou složku - jmenuje se, jeden by nečekal, obrázky. Ovšem její účel je hlubší než název. Jestli občas grafičíte, v malém i velkém měřítku, pak asi víte, jak těžké je občas najít nějaký pěkný obrázek. A když už na nějaký omylem narazíte, je vždy dobré si ho hned uložit, nebo se vám navždy ztratí. A když pak máte takovouhle složku s obrázky, může vám nakonec být i úplně jedno že nejde internet, protože vy si vystačíte s tím co máte a vaším drahým grafickým programem.
Ale protože je zkrátka těžké si takovou pěknou sbírku udělat, nedají se vždy najít obrázky jaké byste potřebovali, zkrátka život je pes a google jeho strejda...tak jsem se rozhodla, že bych vám třeba mohla pomoct. Vzala jsem tedy svojí ohromnou složku z většiny nepoužitých stažených obrázků, které jsou nějak zajímavé a dodají vám zaručenou inspiraci a nové nápady, roztřídala do složek a vložila je do jednoho velikáánského balíku.


Spirit of London

10. listopadu 2012 v 20:39 | MAKY.OREL |  Ostatní grafika
Krásná challenge to byla - dostali jsme balík s pngéčky a měli z toho udělat úplně cokoli, co se nám zamanulo. A já jak viděla červený autobus, Bena a budku, vzpomněla jsem si zase na Emičku. Takže už je tu zase jak na koni... vklíněná do takové pěkné červené koláže.


QL - Lady GaGa

8. listopadu 2012 v 13:49 | MAKY.OREL |  Celebrity atd.
Někde jsem měla schovanou velice skromnou složku obrázků s GaGaou - taky jsem jí musela hned vymazat, páč půlka byla nepoužitelná. Nicméně jsem z jednoho obrázku vytvořila extrémně jednoduchý layout, takže další QL. Co zase je docela fajn jsou výsledné bonusové avatary. Ale tak lay taky fajn, ale jak říkám, super ultra jednoduchý a tvořený v krizi...Let your body...

4. listopadu 2012 v 19:30 | MAKY.OREL |  Ostatní grafika
...move to the music!
Ano, je to tady - historický okamžik. Makynka se vrhla na animace XD Vskutku mě poslední dobou fascinuje, jak se mění ten běžný přístup k jednoduchým animacím, a jak jsme se díky rzošíření techniky a jejímu zesnadnění dokázali posunout od mrkacích smajlíků k propracovanému umění. Některé složité animace včleněné do blendů jsou prostě neuvěřitelné - to nemůžete popřít. Tudíž jsem už dlouho trpěla chutí si něco takového vyzkoušet. A tak se to nějak seběhlo...