Duben 2013

Dolcevita má nový kabátek!

22. dubna 2013 v 17:10 | MAKY.OREL |  Neidentifikovatelné
Aneb jak se MAKY.OREL dala do druhého velkého projektu...

Po mém "strašném úspěchu" na Srdci blogu, jsem dostala po nějaké době zajímavou nabídku od asi všem známé Šárky Škachové alias Gurmánky z blogu http://dolcevita.blog.cz/, kterého se podle některých Standa nemůže nabažit. Tak je to také jeden z nejnavštěvovanějších lbogů - tím spíš je problém vybrat chvíli, kdy tam nikdo není, aby se dal nastavit layout v klidu, ale taková chvíle tam vpostatě neeexistuje...
Spolupracovaly jsme už dávno od zimy, neboť mě tlačila škola a i Šárka byla v časovém presu, každopádně konečně můžu s klidným srdcem říct, že máme hotovo a nakonec jsem i já spokojená. Velká proměna Dolcevity se povedla, ale posuďte sami - tvořila jsem podle gusta autorky, snad se zalíbí i návštěvníkům. Dalo to set sakra práce něco vymyslet, jeden by neřekl (přišel na mě totiž nějaký tvořivý zásek), takže jsem ráda, že máme konec.


Eurythmics

8. dubna 2013 v 17:30 | MAKY.OREL |  Ostatní grafika
Měla jsem už plán - asi tak půl roku, že něco udělám ze Sweet dreams... No, tak jako došlo k realizaci víceméně z hecu, ale výsledek je zvláštní. Vycházím ze cviku (přesto plánuju návod jak udělat animaci a nebýt díky ní za blba)... Na druhou stranu to vnímám jako takový retro-moderno cosi, co má něco do sebe, byť původní myšlenka tomu byla na hony vzdálená. Nehledě na fakt, že došlo fakt k prudkýmu zjednodušení tý animace. Chtěla jsem udělat pěknou animačku se scénou z Leverage, ale nějak nevím - bude to buď lsožitý nebo to vůbec neudělám. Takže aby to tu nevadlo, tak alespoň tenhle pokus a dva blendy z mezivýroby.


Le chat

3. dubna 2013 v 17:00 | MAKY.OREL |  Příroda a Fantasy
Po nějaké době zase jeden layout na přání, který jsem předělala a dala k dispozici. Nemám tu totiž ani jeden layout s kočkama a nechtěla jsem vás ochudit, takže jsem to využila a konečně tedy alespoň jeden zástupce. Docela ráda bych řady psů a koček rozšířila v katalogu ještě trochu víc, ale to by musel být čas a nápad. Schválně můžete sem přihodit nějaké nápady nebo linky na zajímavé weby se zvířaty, kde bych se pro takové layouty mohla inspirovat.