Velký test online editorů fotografií

13. července 2013 v 17:40 | MAKY.OREL |  Návody
Jelikož jsem kdysi dávno začala s tím pixlr a návodem na blend právě v něm a slibovala, že to není jediná vychytávka, je na čase sunout se šnečím tempem dál k tomu ostatnímu. Je tu velký tipo/test pro všechny, kdo jsou líní, nemají photoshop ani zoner, a vůbec pro všechny, kdo si fotografie radši upraví rychle na netu, než se s tím patlat v nějakém programu, kterému sotva rozumí. Jestli jste takový případ - hurá do toho!

Ten asi nejlepší, i když v poslední době penězi smrdící program, který některé fce začal omezovat za příplatek, byť stále ho musím chválit, je…

PICMONKEY


Picmonkey je program pro puberťáky ale i vyspělé občany - poskytuje různé možnosti akcí, které můžete aplikovat na fotky, pak také možnost aplikace textur a to jednak z toho, co picmonkey sám nabízí, ale můžete si také nahrát texturu vlastní (tedy jakoukoli fotku - což chválím), pak tu najdete také množství nástrojů pro retuše a to rtěnky, bělení zubů, opálení, redukce červených očí apod. Jak říkám - je to program pro ty, co potřebují rychle upgradovat nějaké fotky, aby je mohli hodit na tweet, na blog, na face… Výhoda je v tom, že upravené fotky se dají uložit v původní (plné) velikosti. A krom toho je tu také možnost výroby koláží z vašich fotek, která je velice dobře udělaná, máte tam hodně možností výběru zazení oken a navíc si je můžete dle libosti měnit velikostně. Navíc si při kliknutí na momentálně pudřenku, tady obrázek banánu pod úvodním menu, můžete měnit pozadí programu - no nemilujte to! :D


Jelikož je picmonkey hodně vysazený na akce, tak bych tu asi měla rozebrat jaké konkrétně a aji vám dám tipy, co hnedka zkusit. Jelikož je to vše navíc rozděleno přehledně do kategorií, které si můžete libovolně v liště skrývat a otvírat, tak pojedeme postupně. Dneska už mají akce v PicMonkey bohužel tu nevýhodu, že se některé staly placené - ty lepší pochopitelně. Takže něco z toho, co tu uvádím, si už možná zadarmo neužijete, nicméně stále je tam co objevovat...
V kategorii první Tried and True bych vytkla asi akce Cross process (-série tří jednoduchých akcí se silnějším vlivem na barvy do zelena, modra a červena a je to celkem příjemné na pohled a kreativní), Dusk (-je takové retro ztmavení okrajů a celkově víc hnědo-šedý nádech fotky s důrazem na odstranění výrazných zářivých míst, takže zestárnutí fotky), Intrepid (-ztmaví okraje, ale nesnižuje intenzitu barev, mírně zesvětlí a lehce zchladí tóny barev).
V sekci Basic pak akce jako Black/White, Sepia (-nemusím asi nic dodávat, snad jen že u sepie si můžete nastavit tón hnědé barvy ze širké škály) a Frost (-což je vlastně záře po okrajích a barva je volitelná), které se mnohdy asi budou hodit.
V Camera Look pak asi Daguerreotype (-taková alternativní verze černobílého a sépiového převodu), Yester-color (-převod tónů mírně do hněda, ale vypněte si orámování), HDR (-ale pouze hodně ztlumená), zajímavá je pak taky Cinerama (-oříznutí jako když čumíte v kině na širokoúhlý film), Holga (-slabý šum, černobílý převod a ztmavení okrajů), Film Stock (- celkem příjemné zjasnění barev).
V Paintbox pak všechny (-přebarvování, mapování na přechod s příhodným názvem Warhol a jasnění barev), kategorie Area pak nabízí zajímavé volby jako například rozostření pozadí ve vámi vybrané oblasti, částečné odbarvení formou kruhového přechodu, efekt "rychlé jízdy" nebo zjemnění ve vybrané oblasti, v kategorii Artsy pak najdete filtr Posterize, který vytváří "plakátový" efekt, a můžete si v něm vyrobit z fotek nějaké zajímavé mírně abstraktní pozadí pro cokoli, poslední kategorie Advanced pak nabízí funkce jako křivky, ztmavení a zesvětlení vybrané plochy pomocí štětce nebo klonovací razítko.


A když jsme u tohohle, tak musím taky vytknout další věc a to je možnost využití široké škály velice stylových rámečků pro vaši fotografii - od polaroidu, po vržený stín, kulaté okraje nebo ozdobné rohy. Vše opravdu velice pěkné a vkusné. Můžete si tu vaší fotku přizdobit i jí dát úplně jednoduchý ráz navíc, který zdůrazní její přirozenost po vložení na web. A pokud si nevyberete žádnou barvu pozadí, můžete s klidem v duši ukládat fotky s průhledným pozadím v png! Takže jestli potřebujete na fotku rychle nějaký jednoduchý rámeček (široké bílé/černé okraje aj.) tak vám asi doporučím dlabat na PS a zajít si semka, páč je to dle mého názoru rychlejší.


A co ty retuše? Tak určitě je to jedna z velice zajímavých věcí a hlavně vyhledávaných. A to nemusíte být nějaký duckface maniak. Vypadat líp chce občas každý a červené oči taky občas vyfotíme, i když neradi. Takže nejde jen o make-up ale i účelové úpravy. Nuže? Picmonkey nabízí širokou škálu zajímavých nástrojů pro vaši krásu! Opět rozdělených do několika přehledných kategorií plných zajímavostí i základních efektů.
Položka Skin (tedy kůže) nabízí klasické věci jako snadné odstranění beďarů a mateřských znamínek, rozmazání ksichtu, odstranění vrásek, redukci přepalů a lesku vašich obličejíčků, velice vkusnou tvářenku a též s trochou cviku i velice pěkné lehké letní opálení. A to vše jsou jednotlivé nástroje! Fungují velice dobře. Jediný problém je asi při zakrývání vřídků, kdy nástroj občas příliš dané místo zesvětlí a opálení samo sebou nese riziko, že to přeženete. Ale všude se dá nastavit intenzita daného nástroje, takže ani airbrush obličeje nemusí dopadnout vůbec zle.
Z toho zajímavého tu pak máme kategorii Mouth (ústa), kde si můžete velice snadno rychle a vkusně vybělit zoubečky. A opravdu to funguje dobře! Navíc si můžete přidat trochu barvy pomocí rtěnky, u které si můžete nastavit vše od barvy po intenzitu a velikost štětce (jako ostatně všude) - máte opravdu volnou ruku pro tvoření tedy líčení. V kategorii Eyes (oči) najdete též velice zajímavé šminky a vychytávky. Pokud máte problém, že vaše oči jsou na fotkách tmavé a nevýrazné oceníte možnost jejich zesvětlení a zvýraznění barvy nebo také úžasnou řasenku která vám ztmaví a zvětší řasy líp než v reklamě na Rimmel. Ano, funguje to! Věřte nebo ne… Nesmí chybět ani přebarvení očí a likvidace očí červených - též oceníte.
A pak zbytek? Na závěr tu máme klasické pomůcky jako klonovací razítko, ale také přebarvení vlasů (sháníte-li přeliv, nejdřív ho zkuste přes net, jestli sluší). A když vás někdo naštve, je tu nástroj Nip Tuck - malá plastická chirurgie, kde ze sebe uděláte krásku nebo i bobra. Můžete si tam pomocí šikovného štětce udělat klasické triky jako zvětšení prsou, protažení nosíku, ubrání špeků nebo udělat ze spolužačky skřeta. Vše je dovoleno a nástroje jsou více než vtipně osazené ikonkami injekce a skalpelu. Co je naprd, je nástroj hubnutí, který pouze zúží fotku… takže dámy, opět je vidět, že buď chirurgie nebo sport. Platí to i na internetu.


A poslední zázrak jsou vzorky a textury a těch je celkem dost a jak jsem již psala, můžete si nahrát jakékoli vlastní. Navíc můžete měnit krytí vrstvy a její efekty obdobně jako v PS a vlastně stejným způsobem a se stejnými volbami jako v Pixlr. Navíc danou texturu můžete aji obracet (sice ne ručo posouvat, ale alespoň něco). Na výběr z předvoleb jsou textury jako zeď, kov, papír i s textem, nějaké tahy štětcem a nějaké také cosi jako vzory látek. Můžete si aji pomocí štetce vrstvu skrýt a odkrýt si jen část textury… Je to skutečně celkem šikovné ale hlavně hlavně rychlé.


Taky se tu dá najít, pro začátečníky a líné jistě velice ocenění vhodná fce a to vkládání různých obrázků, šipek a podobných ptákovin ale také textu. Kromě klasických komiksových bublin, oněch šipek a srdíček je tu taky sada zajímavých velkoformátových png (vše můžete libovolně do aleluja zmenšovat a zvětšovat) jako třeba kusy kartonu, papíry ale aji kytky, připínáčky nebo knoflíky a pár klipartů… Moc moc kreativní. Jestli máte dlouhou chvíli a znáte někoho, kdo má zítra narozky, udělejte mu tam nějakou blahopřenku na styl scrapbook. Jo a maj tam png kníry… to teďka frčí, takže si tam můžete hodit svoji fotku, dát si knír a hurá na fejsbučik.


Já osobně si tu pak ráda hraju s tvořením fotografických koláží. To je taky zajímavá funkce, kdy vám picmonkey vytvoří šablonu s perfektně zarovnanými boxíky bez křivostí a podobně, do kterých si pak vkládáte vlastní fotky. Ty pak můžete v boxu i posouvat, jak je libo, a boxy samotné můžete měnit a to ať už jejich velikost nebo pořadí a umístnění jednotlivých částí. Je to celé na vás a je to nesmírně jednoduché - jen přetahujete své nahrané fotky do pole a vytváříte si třeba koláže z milionu obrázků. Ti línější si pak vždy vyberou z několika předpřipravených kompozicí. Navíc barvu pozadí můžete měnit, rámeček můžete zmenšit, zvětšit, nechat úplně zmizet nebo si také celou koláž uložit jako průhledné png a to je teprve trhák. Obrázkům můžete také podle libosti zakulacovat rohy.
Můžete tak vytvořit velice rychle fajnové moderní koláže, které se dají skvěle využít po vyvolání na fotopapír a zarámování jako dárky nejen pro bližní a samosebou je to výhra i pro blogery a fejsbukáře. Já si to nemůžu vynachválit - je to rychlé a vkusné a z fotografií, co stojí za prd, vám kombinace akce z picmonkey a koláže z picmonkey udělají úplný umělecký zázrak. Stačí si najít tu správnou kompozici a poskládat to do kupy.Takže si to nějak shrneme na hromadu v bodech:

PICMONKEY (www.picmonkey.com)
Co můžete:
1, využít celých 37 druhů akcí, u kterých můžete nastavit i jejich sílu (krytí) a jiné části efektu
2, možnost použití textur - vzorků a nahrání vlastních
3, možnost vkládání png obrázků v dobré kvalitě a vkusném vzhledu
4, nechybí vkládání textu, ale je omezen počet druhů písem
5, a nechybí ani tlačítko zpět a vpřed - velice oceníte!

Co nemůžete:
1, využít písma, která máte postahované v PC
2, taky vlastní akce si tu teda fakt nenahrajete (--- prostě program pouze pro rychlé a jednoduché úpravy, takže co byste chtěli)

Plusy a mínusy:
1, design - vypadá to velice, velice kultivovaně
2, ovládání velice snadné, přehledné a rychlé
3, musíte umět anglicky, jinak někdy asi nebudete vědět, na co klikáte (takže ty, co jsou němčináři, si zapnou google překladač a líp asi slovník na seznamu)
4, picmonkey vám i poradí, co dělat s daným nástrojem, a to v malém zeleném boxíku pod fotkou
5, v kolonce Basic edits (taková ikonka atomia) si můžete kliknout na Auto adjust a ten vám fotku po těch základních stránkách jako kontrast, expozice apod. upraví sám a to celkem slušně


Pokud sháníte něco jiného nebo jen něco mnohem jednoduššího, co vám taky postačí, pak je tu na výběr z celé škály programů…

JEDNODUŠŠÍ:


Befunky.com - Kromě okamžitého sdílení vytvořených fotek a jejich uploadování ze sociálních sítí, můžete samosebou brát i ukládat do pc pro vlastní potřebu a to na plochu a vybrat si můžete z formátů JPG a PNG u obou s odstupňováním kvality na škále. Program nabízí hlavně velice širokou škálu skutečně pěkných akcí. Můžete tam řádit i ve velice kreativním duchu a v působivých barvách. Hodně se podobá třeba Picmonkey. Také nabízí překrývání texturami, rámečky, texty s omezeným počtem druhů písem a pak především zajímavé barevné akce.
Tenhle online editor chválím, protože je pro takové rychlé a přitom velice účinné hraní s fotkami skutečně dobrý a zvlášť pokud je chcete rovnou poslat na váš facebook. Máte tam hodně možností a moc vás tam neotravují jako na PicMonkey s tím, že kdo si připlatí dostane víc.
Ipiccy.com - Ipiccy je velice hezký editor a co víc je plně zdarma a nabízí toho velice hodně. Co určitě oceníte je široká škála základních nástrojů pro úpravu fotek. Ve stylu photoshopu je tu vše: zmenšení, ořez i rotace, kontrast, úprava ostrosti, populární curves and levels (křivky a úrovně), barevní akcent i převod do černobílé nebo sépie. Je to opravdu celá základní sada nástrojů, jaké obvykle používáte, pokud si rádi nějak víc hrajete se surovým materiálem.
Pokud dáváte přednost rychlé úpravě pomocí akcí, pak tu také najdete dost hezkých vychytávek. Přepínáním karet v horním liště si vyberete tu s ikonou kouzelné hůlky a pak už jen vybíráte. Najdete tu dost zajímavých akcí, některé dnes již nedostupné na jiných editorech jako picmonkey, ale tady stále zdarma a fungující. Jsou tam i velice zajímavé akce, se kterými sem se jinde nepotkala, ale to už si jistě prozkoumáte sami. Krom toho je tam také široká škála klasických barvy měnících akcí a to ve velice slušném provedení. Zkušební úpravy, které jsem dělala, dopadly velice dobře. Takže si tam určitě vyhrajete...
Krom toho se zde nachází také takový malý napůl nepoužitelný editor na styl pixlr a pak také pestrá série nástrojů na úpravu tváře podobně jako v picmonkey. Od červených očí po vrásky je tu všechno možné, co si račte přát. Opět to funguje v podobě štětců, jejichž stopu můžete upravovat. Pracuje se s tím dobře, pokud udržíte myš. Zalíbili se mi hodně nástroje na úpravu a přebarvování očí a vlasů, takže i to je tu možné a funguje to celkem dobře. Dál tu najdete i širokou škálu rámečků - opět je možná úprava již přednastaveného a voleb je hodně. A na závěr ještě zmíním celkem luxusní volbu - možnost překrytí texturou jak vlastní tak navolenou a na výběr máte z velice pěkných bokehů nebo světelných textur s možností změny režimu krytí, takže i v případě, že vlastní nemáte, neumřete tady "hladem".
Lunapic.com - To je na pohled trochu odpuzující program, ale kdyby puberťáci nedávali jen na vzhled, tak po internet běhá mnohem vice ujetých animací než doposud. Luna totiž nabízí jakési špatně viditelné nástroje v levé liště, nicméně je nejspíš opět nepoužijete (možná s výjimkou přidání přechodu a textu). Co je ovšem velice zajímavé je pak horní menu a tam se můžete vyřádit do sytnosti.
Jednak vám položka File/Soubor nabízí načítat na Lunu fotky přímo z FB, nebo Picasy, také tyto fotky kamkoli přes Lunapic poslat - respektive vám vytvoří údajně trvalý URL link na fotku a to už pak stačí vložit do HTML a blogeři vědí jak na to (takže Luna zařizuje image hosting nebo i zprostředkovaný imag hosting tedy, že fotka přejde z Luny do vašeho PC a pak na jiný hosting, který si na Luně vyberete).
Na Luně si můžete vytvořit i trochu primitivní PNG - Luna je schopná oříznout barvy stejně jako to dělá kouzelná hůlka a odstranit je. Tedy máte-li fotku celebrity v nějakém tmavším oblečení nejlépe na bílém pozadí, pak stačí otevřít Lunu a nechat si PNG udělat bez práce. Pak tu ale existuje i nástroj kouzelná hůlka a i výběr pomocí něho se dá smazat! Má to ale své nevýhody - nemůžete ukládat do formátu PNG, protože to automaticky přidá barevné pozadí, tudíž to jde jen do GIFu a to zhoršuje velice rapidně kvalitu. Ale někomu to může stačit.
Líbí se mi taky možnost otevření kompletní historie, takže když jsem si udělala na zkoušku ono png, mohla jsem se vrátit třeba i k první vložené fotce. Jde to hravě, nic vám nezmizí a jednotlivé kroky můžete zpětně vyvolat a dál pokračovat. Fajn věc, pokud hodně zmatkujete.


Luna také nabízí skvělé věci jako přidání celkem stylových rámečků a to nejen rámečků jako rámečků alias fakt rámů obrazů, ale také obyčejný barevné okraje podle přání. Další zajímavé nástroje mají problém v tom, že Luna nepodporuje png, jinak by bývali byly mnohem více užitečné… Nicméně pak je tu hromada efektů, které můžete na fotku narvat. Nejsou kdo ví jaké, ale některé jako vnitřní záře se můžou hodit. Najdete je pod položkou Adjust. Nicméně hned vedle je větší sranda - tam jsou Effects a ty umí opravdu zajímavý krávovinky. Tak třeba vám fotku nacpou jako motiv do amerického dolaru, co mě úplně položilo na klávesnici je funkce Obama style poster (a následné tlačítko Obamize), což asi tušíte co to znamená (a opravdu tím nemyslí, že vám do fotky vletí Obamovo ksicht), můžete upravit fotku, tak že vypadá jako že hoří, že po ní lítají blesky, efekt thermo kamery, prostě hromada blbostí, když se nudíte…
A ty puberťáci? Takže ti tu mají vedle kolonku Animation a byť ne všechny funkce fungují i na fotky, tak většina ano a tak si můžete směle vytvořit efekt starého černobílého filmu s animovaným zrněním, déšť, blesky, oheň, aktuální budou jistě i sněhové vločky!, vlnící se zrcadlovou vodní hladinu pod obrázkem, můžete si tam prolínat dva obrázky všemožnými způsoby (velká nabídka různých prolnutí včetně srdíček, spirál,… ale i kultivovanější), animace jako kaleidoskop pak všem co to uvidí dokašle zamotají hlavu, krom toho i zde najdete efekty typu glitter a létající srdíčka - pro každého něco.Phixr.com - Ten má tu výhodu, že pokud nemáte ještě svůj meme creator, tak můžete hnízdit zde. Tato volba tu existuje, je moc šikovná a funguje na jedničku. Jinak je tu pár zajímavých akcí, primitivní koláž, základní úpravy jako kontrast, ostrost atd. Celkově je to ale primitivnější editor, moc toho neumí a pokud už umí, není to žádný zázrak. Ale na meme je dobrý, nehrozí, že bude přetížený, jako meme creatory bývají, a můžete tam lépe zpracovávat vlastní obrázky. Výhoda taky je, že když ho zavřete a znovu otevřete v prohlížeči, tak v něm zůstane uložená historie, tudíž se dostanete zpátky k rozpracované práci na což, jsem přišla teď víceméně omylem :)
FotoFlexer.com - To je další kultivovaný společník, nabízící rozsáhlou škálu nástrojů včetně primitivního zacházení s vrstvami, takže s trochu umu si tam uděláte i nějaký primitivní blend. Pokud se do FotoFlexeru dostanete, tak si také můžete nahoře v menu vybrat takzvaný colage mode a stejně jako v PicMonkey dělat koláže. Velice podobným způsobem… vlastně je tu asi půlka věcí obšlehlá z PicMonkey akorát to není tak pěkný a intuitivní.
Takže tu nejdete přidávání rámečků, milion efektů, psaní textů, přidávání klipartů… Nicméně je tu hodně zredukovaný systém retuší, naopak se tu najdou nějaké odporné bittery jako srdíčka, motýlci, hvězdičky, které můžete na fotku narvat. Ačkoli i když se zdá, že tedy lepší použít PicMonkey já myslím, že je není od věci FotoFlexer také prozkoumat, třeba najdete něco, co se vám bude hodit. Pár pěkných vychytávek tu jistě žije…
Pikock.com/en/pimagic - Spíš než plnohodnotný program je to mírně chaotický, zvláštně stavěný onlie editor s málo funkcemi nicméně obsahuje jistou škálu zajímavých a příjemných akcí, které můžete na fotku aplikovat. Jsou skutečně velice kultivované, takže si možná zaslouží vaši pozornost. Alespoň tedy krátké zhlédnutí…
Photoshop.com - Asi se budete smát nebo divit, skutečně je to online editor spravovaný na webu photoshopu, nicméně jestli si myslíte, že to je photoshop zadara, tak jste na omylu. Nabízí tak základní funkce, že až hrůza. Nicméně vám taky dá nahlédnout do příjemného prostředí nových řad adobe CS a pokud toužíte jen po základní úpravě jako nějaký ten jas apod. tak se vám tento online editor bude hodit, protože je kvalitní, chytrý a na tyhle funkce postačí. Nicméně vám dovolí nahrát pouze jpg. Jak říkám - základní, pouze základní funkce.
Splashup.com - Je takový malý on-line photoshop, na úpravu fotek sice není, ale má velice intuitivní rozhraní, je pěkně vyrobený a funguje též na jedničku. Nicméně na úpravu fotek vskutku moc nenabízí, ale nabízí vám třeba systém vrstev. To je výzva hlavně pro ty, co spíš než úpravu fotek chtějí tvořit právě nějakou snazší i náročnější grafiku z fotek. Můžete si tam už tvořit i blendy akorát teda nenabízí příliš mnoho druhů písem.
SumoPaint.com - Stejný jako předchozí položka - na úpravu fotek je sice trochu lepší, ale ve výsledku je to spíš zjednodušený photoshop, kde můžete čarovat nějakou grafiku. Navíc si můžete vybrat i z několika jazyků, kterými bude program mluvit, čímž nechci říct, že je tam čestina, ale němčináři si přijdou na své. Opět tu máme vrstvy, můžeme měnit jejich krytí, můžeme měnit jejich mód překrytí… prostě ideální pro snadné blendy. Užívání začalo být složitější po té, co autoři rozhodli, že budou vybírat penízky, ale stále funguje zadarmo - nebojte! Stačí kliknout na úvodní stránce na odkaz "web broker" ve větě a pak si vybrat free verzi.
DrPic.com - Tento program je o dost jednoduší. Sami se můžete přesvědčit na screen, že nabídka nástrojů se omezuje pouze na ty základní a těch je tak málo, že je těžké říct, zda jsou vůbec pro úpravu fotografií vhodné. Leda tak pro tvorbu nějakých digitálních nákresů chemických aparatur (a další takové jednoduší schéma). Nicméně je tu jedna možná docela zajímavá věc a to dva efekty: Grayscale/Černobílá a Oil paint/Olejomalba. Grayscale je velice zajímavý tím, že kromě černobílé přidá I celkem efektní falešný šum. Pokud tedy chcete rychle vytvořit mírně retro černobílou fotku, možná je tohle pro vás.A pokud jen chcete vtipně zparchantit něčí fotku a neumíte grafiku ani za mák a pak to chcete ještě cpát na facebook, pak se taky najde rychlé řešení v mnoha verzích…

BLBŮSTKY:


Pichacks.com - Po vložení fotografie jednoduše vyberete jakousi centrální linii, která fotku rozsekne a pak jednu část naklonuje a vodorovně překlopí. Jednoduché? Jistě, přesto tím můžete vytvořit umělecké dílo. Pokud se naučíte jak správně fotky překlápět, pak vám můžou vzniknout působivé věci a pokud se to stane vaším životním koníčkem, proč nebýt v tomto směru právě umělcem že? Jestli to zní naivně? Kdepak - i s kolážemi můžete dobýt svět. Všechno je umění, když tomu dáte ten punc.

Picture2life.com - Aneb dejte do pucu svůj facebook, upravte, fotku, splašte animaci ale… musíte se registrovat. Cože? Ne, díky. Má klasická reakce. Nicméně pokud vám tohle nevadí, můžete to vyzkoušet, některé věci vypadají vskutku zajímavě, slušně i kreativně. Na druhou stranu ono to rozhraní by mohlo být intuitivnější…

Loonapix - Čeština! Ano, jestli milujete fotky, do kterých můžete cpát ksicht vaší zlé češtinářky a dělat z ní zombie, sexy kočku na obálce playboye a jiné ptákoviny hurá sem. Zaprvé tomu budete rozumět, za druhé se pobavíte. Puberťáci a lidé bez znalostí grafiky plně vítáni!

Photofacefun - Další server pro znuděné aneb váš obličej bude všude. Opět široká škála základních obrázků, kam můžete nějakým zvláštním způsobem vložit vlastní fotku. Po náhrání fotky si také můžete vybrat oblast, jakou chcete ve výsledném dílku mít, což se může dost dobře hodit. A okamžitě po vytvoření můžete opět ukládat nebo sdílet…


Tak co? Vybrali jste si v nenadálém zmatku nějakou blbůstku, kde zase ztratíte kus života hraním si? Doufám, že jo a že vám to jen pomůže. Protože i já dám občas ráda vale photoshopu, abych měla práci rychleji z ruky. Rozhodně to není nic ostudného, dokud to funguje, má to úroveň a kvalitu a to kupodivu s trochou umu i dostanete. Takže se nebojte používat on-line editory - nic nestojí (většinou) a ještě vám můžou v lecčem pomoct.

A pokud vy sami máte nějaký oblíbený, který tu chybí, neváhejte napsat a já ho ráda přidám do sbírky :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Používáš online editory?

Často
Jen někdy
Vůbec

Komentáře

1 Olja:) Olja:) | Web | 14. července 2013 v 11:14 | Reagovat

Páni .. hodně dobře jsi to tady rozebrala všechno :D určitě zkusím ten první :) zaujal mě asi nejvíc :)

2 misa.cz misa.cz | Web | 8. září 2013 v 10:16 | Reagovat

No supr článek Picmonkey používám musím souhlasit ten je super ale zaskočil mě dosti ten Photoshop online :D Já sama mám CS6 a nevím co bych bez něj dělala :DD
Jinak jak to tady rozebíráš tak je asi vyzkouščím větčina vypadá dobře :-)

3 Ketrin Ketrin | 5. září 2014 v 19:46 | Reagovat

TAK TO JE FAKT SUPER!loonapix je boží XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama