Epik kvout báj Doktor

16. dubna 2014 v 18:29 | MAKY.OREL |  Ostatní grafika
Tento článek vás pravděpodobně začne brzy přivádět k šílenství, proto ho neotvírejte, minimálně dokud tohle nepřečtete, pokud to čtete. Občas se mi stává, že si vymyslím fakt pěkný design na blog - nějaký blog - v tomhle případě můj. Jenže pak vám to po nastavení přestane sedět, protože na blogu jsou prostě různé takové ty pičičárny, které nemůžete ovládat. A začne vás to drbat tak, že ten design musíte jít do 14 dní vyměnit. Tak jsem ho vyměnila, tož ale ten nápad s tou animací byl fakt kůl. Nuže jsem otevřela nový PS, málem ho rozkopala a pak udělala konečně - díky té neskonalé vytrvalosti v setrvačnosti - animačky se všemi new serie doktory. Čorujte a zdroje vítány, ale mučit vás kvůli nim nebudu ;)


Hláška je od desítky - jak víme - tuším, že to byl ten díl s Titanikem. Capaldi? (Ne nevim, proč jde jedinej mimo rytmus.) Těšíme seeee! :D Ne, nesmí chybět. Ještě ani nehraje a už si mě získal. Za to ty díly s jedenáctkou... Mám ráda asi všechny doktory, ale ty hodně nové série už jsou místy hodně švihlé. Moffat má americký kličky jak kůň a Davies měl zase postapokaliptický příšery v každým druhým díle. Jak jinak - oba dva se ale ob díl snaží zničit celý vesmír a jediná existující planeta je Země. Že bych přešla na StarTrek? No nic... To blikání má připomínat Tardis, docela to i jde...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Plačící anděl Plačící anděl | Web | 12. května 2014 v 12:39 | Reagovat

Ty jsou skvělý. Hned jsem si je všechny stáhla. :)
Na Capaldiho se taky strašlivě těším, už aby to bylo. Hlavně doufám, že díly s ním nebudou tak šílený, jako sedmá série.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama