Pozadí do prezentace - Fretky

22. dubna 2014 v 18:29 | MAKY.OREL |  Pro vás
Jsem takový malý pomocníček - přátelé a kamarádi si pomalu zvykli, že leccos umím, a tak si sem tam napíšou, když něco potřebují. (Ano, je to tak - lidé píšou, když něco potřebují. Neshledávám to špatným ani divným, je to fakt.) Takže kromě pár úprav fotek dělám pravidelně pozadí pro referáty ^^ A je to záslužná činnost, protože není nic osvěžujícího než prezentace s pozadím, na které se dá koukat. Tentokrát tedy tématicky dvě fretky - dvě verze (hnědá a zelená) s obrázkem úvodním a k dvěma textové a obrazové stránce. V článku jsou jen náhledy - klikem na ně, stahuje obě verze z uložto.
Tentokrát jsem se hecla a zkusila najít autory použitých fotek - děcka, nebudete tomu věřit (ti znalí budou). Fotky jsem po chvíli našla. Stačí odhadnout, jestli se do googlu zadávalo fretka nebo ferret. Byly v jakémsi poradním článku na emagazinu, ale autor fotek nikde. Prostě jak začala éra internetového média a médií obecně, rozkvetly image-banky a tak... No prostě někdy můžete chtít být všelijak milí, zákoní a spravedlivý a pak zjistíte, že to jaksi ani nejde :D Čest tedy neznámému autorovi, a pokud vy nebudete tvrdit, že to dílo je vaše, tak to taky bude v cajku.

Stahujte, používejte - věřte mi, že i když bude váš referát úplně o ničem, tak alespoň pěkný obrázky trochu probudí vaše spící spolužáky.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama