Srpen 2014

12th is coming

20. srpna 2014 v 20:30 | MAKY.OREL |  Wallpaper
Nestíhám se párat s layouty, takže než stihnu zase nějaké zveřejnit, přidám tentokráte úplně nový wallpaper set s 12th Doctor. Nějak jsem nenacházela moc promo fotek (a najednou je jich tolik, že mám pocit, že se na Deep Breathe nemusím dívat, páč jsem už viděla všechno), tak jsem se dala do hledání a našla moc pěkné shooty, kde Peter nahazuje hazuk. A nějak mě napadla myšlenka, která je realizovaná níže. Klikem na náhled jdete na deviantart, kde je nahraný rar balík s mnoha velikostmi wallů - stáhněte a užívejte :)

Exploding Galaxies With 12th by MAKY-OREL

Gallifrey wallpaper set

18. srpna 2014 v 17:36 | MAKY.OREL |  Wallpaper
Dlouho mi ve složce zůstal jediný layout s doktorem, který jsem zatím vytvořila. Ono to bylo svým způsobem i lepší na wallpaper, takže se to zužitkuje dvakrát. Je mi líto, že nemám na doktůrka víc času. Tuhle jsem si koukla v telke zase na první novou sérii a hezký to bylo, jen co je pravda. Příjemná nostalgie a samosebou už vyhlížím 23. srpen a klepu se na Capaldiho, i když ještě nemám dokoukanou poslední sérii se Smithem. Jak to ti lidi dělaj, že se netěší na nový doktory? Já jo a moc :D Set stahujte poklepem na náhled.


Tell me

8. srpna 2014 v 16:18 | MAKY.OREL |  Příroda a Fantasy
Už dlouhou dobu mám ve složce schovaný tenhle layout, který měl původně, co se některých detailů týče, vypadat líp, ale víme, jak nastavení blogu (ne)funguje. Konečně sem si našla nějaký kus času a nastavila ho, připravila návod, kusy a popisky a hurá - dá se stáhnout. Takhle tam mám schované minimálně ještě tři další layouty, na které nebyl čas, ale s některými jinými jsem naštěstí už pokročila a dočkáte se jich brzo. Jinak tenhle má moc hezké bonusy v podobě třeba ikonek do komentářů apod.Countdown before darkness

1. srpna 2014 v 20:11 | MAKY.OREL |  Ostatní grafika
Už se to blíží, už to bude... A pořád máme tak akorát jednu pořádnou promofotku, jeden trailer epický až běda a já slintám u obrazovky, plním si pokoj plakáty a čekám až bude první oficiální s Clarou a 12th. Někdo na deviantu to spočítal a kvůli Moffatovi bychom si měli všechny doktory přejmenovat. Ale to přece nejde začít devítce říkat desítka a desítce zase jedenáct+dvanáct. To je asi pochopitelné, přesto nás čeká vlastně 14. doktor. Čert to vem... Já sice závidím lidem na devíku jejich obratnost a schopnost splácat 20 věcí do jedné kupy, ale bohužel mě víc baví jednoduchost. Takže přidávám pouze skromněji vypadající dílo. Ale už jsem slyšela taky úžasnou věc: "Na jednoduchost si prostě musíte troufnout."