Podpisový formulář

23. srpna 2017 v 13:45 | MAKY.OREL |  s
Mám tu takový hezký zvyk: když si ode mně stáhneš lay-out a použiješ ho, je od tebe jedinou droboučkou poviností podepsání se. Jednoduše mi napiš pod tento článek komentář, ke kterému přiložíš adresu blogu, kde lay-out najdu (vepsat do kolonky web) a nějaký text, aby se tu komentář vůbec objevil (stačí: "stáhnuto", nebo napsat název lay-outu).

Je to dobré nejen pro mě, abych měla přehled o svých pracích, ale i pro vás, protože vždycky kontroluju správné nastavení layoutů...

Všechny potřebné údaje o nastavení a součásti laye jsou přiložené v balíčku (soubor rar.) Layouty zakazuju vám samotným upravovat - obvykle to dopadne zle. Kdyby se ti lay nepodařilo nastavit, nahraj všechny jeho součásti na svůj blog do galerie a pak napiš na můj mail MAKY.OREL@seznam.cz a přilož přihlašovací údaje k blogu - vše obratem vyřeším.

Nezapomeňte tedy být tak laskaví a podepsat se - je to od vás za A slušné a za B mi tím děláte velkou radost. Není pro mě totiž nic hezčího, než obíhat blogy s kabátky ode mně! Díky :)


----------------------------------------------------------------------------------------------------
UPOZORNĚNÍ: u některých starších layů se zarovnáním na střed se mohou zobrazovat čáry po stranách záhlaví. Řešit se to dá přes nastavení stránka - vnější okraje - vpravo - 1 pixel... pak by to mělo už fungovat.
----------------------------------------------------------------------------------------------------
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama