Třídím, smejčím a vůbec

23. srpna 2017 v 16:53 | MAKY.OREL |  Já píšu aneb technická
Jakožto brutální workoholik, který se zoufale vyhýbá tomu, aby musel myslet na zoufalství dalšího zoufalého studia... jsem se rozhodla tu uělat pořádek. Zase nechci tvrdit, že utíkám od povinností, jen se snažím po pěti letech té hrůzy trochu žít. V zajetých kolejích je samozřejmě dobře. A já jsem hlavně ráda, že jsem konečně vůbec schopná se do těch kolejí vrátit - celé léto mi to nešlo, lepší se to, ale pořád ne úplně ono. Číst a kreslit mě pořád moc nebaví.

Čili novinky? Reedice starého vzhledu, pouze detailní. Mám ho ráda, je úsporný, přehledný a příjemný na pohled. Co měnit... Díky tomu mohly vzniknout nové rozcestníky, ačkoli teď už spíš jen kategorie. Snažím se vám tu orientaci zde co nejvíce zjednodušit, neboť přeci jen už to tu delší dobu aktivně nefunguje, ale je to pořád dobrá stránka na stažení nového vzhledu blogu.
Je tu tedy nový katalog, který nakonec není zase tak perfektně přehledný, jak jsem chtěla, ale je ucházející. Co si budem povídat, může za to především to neskutečné množství designů, které tu jsou :D A to bylo cílem to trochu protřídit a vyřadit ty špatné.
Dále se mi daří u různých věcí postupně obnovovat nefunční odkazy na stažení. Někde mám trochu pocit, že to ani dělat už nemusím. Ale pokud by vám tu něco chybělo, stačí si napsat! :)

Postupně to tu trochu uklidím, zpacifikuju a na dalších pár let bude zase vystaráno. Stahujte, stahujte! A nezapomeňte nechávat mi v novém podpisovém formuláři zprávy o tom, jaký design si berete! Pomáhá mi to pak při tvorbě dalších.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama