Filmy, knihy...

Moony

26. prosince 2016 v 18:09 | MAKY.OREL
Našla jsem si trochu času udělat úklid ve složkách, které neustále trochu tiše ignoruju, a našla něco malého, co jistě potěší nejen všechny knihomoly. Z nedostatku olivově zelených lay-outů a nádechu fantasy vznikl asi před dvěma roky tento kousek. Bude se vám hodit, hlavně pokud chcete dát vlastním skromným spisům hezký kabátek a zároveň se rádi vyřádíte na vlastním psaném menu. Bonusů moc není, ale najdete v balíčku samozřejmě nějaké avatary a také slušivé vkusné oddělovače. A nesmí chybět ani návod na nastavení, který zvládne i vaše babička.


11th and Clara

6. května 2015 v 9:43 | MAKY.OREL
Pořád jsem si slibovala, že musím udělat nějaký pořádný layout s Doctorem. Nějaký promakanější než jen QL a konečně je to tady. Zase až tak husté to neni, ale budiž :D Chtěla jsem použít svoje asi nejoblíbenější promo k prvnímu dílu 7. série? ... Pamatuju si to dobře? Byl to docela fajn díl. Vím, že hodně lidí remcá na Claru, ale já ji mám neskutečně ráda, protože Jenna ji skvěle hraje. To, že ji Moffat ujetě napsal, za to ta postava přece nemůže, ne? :D Ale jo, Clary příběh prostě občas totálně postrádá smysl a logiku. Nebudu to nikomu vymlouvat. Přesto všechno se obávám, že moje tři nej společnice nových sérií budou Clara, Marta a Donna ;) Jinak layout má dvě hooodně odlišné verze, ze kterých si můžete vybrat.


Blue empire

23. února 2015 v 22:09 | MAKY.OREL
V rámci předjarního úklidu jsem dávala dohromady layout, který jsem původne tvořila pro holky z Fabula-Ficta. Asi nebudu kecat, když řeknu, že je to hrozně dávno. Možná přes tři roky. A holky si ten design držely dost dlouho, takže - respekt! ;) Ale po tak dlouhé době je jasné, že už mají nějaký nový a já si už předtím připravila i nějaké všeobecně použitelné verze. Tudíž tu mám modrý (zase?) fantasy layout s Eragonem a Bradavicema... No je to hustý, ale divili byste se, jak to pasuje do kupy :D Má to dvě jazykové mutace a každá má nějaký jiný středně stupidno-poetický nápis v záhlaví. Bonusy v balíku, užite si!MD House

16. února 2015 v 13:42 | MAKY.OREL
Vím, že je to už hooodně dlouho, co jsem vyrobila první verzi tohodle designu. Pak to hooodně dlouho leželo v pc a pak jsem to upravila do stávající podoby. *nějaký záchvat lítosti* A po další dlooouhé době, co se k němu někdo nepřihlásil, jsem ho konečně dal k dispozici. Je to starší věc a chtěla jsem jí stráášně promakat. Takže je tam plno lesku a stínů a hlavně stupidně velké záhlaví, ale tyhle typy blogů to mají pořád v oblibě, takže minimálně můžu říct, že tentokrát jsem vyhověla většině. Má to i nějaké bonusy a hlavně jsem konečně doděla popisky.


Pro naruto-online

25. března 2014 v 18:29 | MAKY.OREL
Dělala jsem si zase takový malý úklid ve složkách. Jak víte, layouty už téměř nedělám, problém je čas... Přesto se našla jedna výjimka, ale už je to taky zatraceně dlouho. Ale jak jsem dělala revizi, tak jsem si všimla, že jsem o tom ve spěchu asi nic nepsala. Takže pokud si ani po dobrém roce nikdo nevšiml, tak naruto-online má nový kabát. Vystřídala jsem tak spoustu skvělých šikovných lidí, kteří se o vzhled téhle stránky starali v minulosti. A proto jsem ten čas taky obětovala a zadarmo, páč vzhledem k obsahu layoutu to ani jinak nešlo.

Les Miserables

20. listopadu 2013 v 13:47 | MAKY.OREL
Konečně zase nějaký příspěvek do série knih a filmů. To je přiznejme hodně chudé téma. Nevím - máte nějaký tip, když už se o tom tady zmiňuju? Třeba něco originálnějšího než Iron Man, HP a nějaký upíři :D Ale zase to nesmí být úplně neznámý, aby to šlo na odbyt. Tak mě samosebou napadá Doktor... Ale chtělo by to i jiné nápady. Ale Bídnící taky nejsou špatný. Bylo to původně vytvořeno na přání a pak z těch Bídníků sešlo. Ale našla se osůbka, která si layout vzala. Takže jsem ho mohla nastavit, rozsekat a udělat rar balíček. Teď je tedy k mání všem - jednoduchý, příjemný, blogový a bídně Bídnický :D


QL - Bookish

25. srpna 2013 v 10:49 | MAKY.OREL
Starší rychlovka, zajímavé moderní QL pro všechny milovníky knih a pak to omezuje ta zelená, ale mám víc verzí. Takže snad potěší přinejmenším trojúhelníky... Jednoduchost vede!


Ravenclaw

14. července 2013 v 9:29 | MAKY.OREL
Už jsem avizovala, že jsem se dala zase prohrabovat po půl roku téměř dokonalého umrtvení blogu svůj počítač. Počet článků od prosince fakt stál maximálně na čísle 5 a v květnu tady mám celý jeden článek. Bohužel škola a pak jsem taky pracovala akorát na něco opravdu málo projektů (mno vlastně jeden... ne dva...), které jsem tady nezveřejnila a ještě o tom popřemýšlím. Nicméně jsem našla pár layoutů a prošla blogy jejich majitelů a ukázalo se, že většina je mrtvých. Takže proč to nedat k odběru no ne? Alespoň tu něco přibude a nikdo už toho asi želet nebude. Jsem básník.


Bookshop

14. ledna 2013 v 20:50 | MAKY.OREL
Takový fantazijno-knižní layout - nakonec ho určuju do kategorie ke knihomolům. Nedávno si o něj někdo napsal, tak jsem ho zporovoznila, ale řeknu vám asi toto děcka: Když už zakládáte blog a otravujete lidi, aby vám pomohli s layoutem a tak, tak ho potom fakt zprovozněte, jo? Mě už to totiž vážně rozčiluje, kolik uděláte práce a ztratíte času pro lidi, co se na vás vykašlou. Poslední dobou to mám tady na blogu už vážně chuť zapíchnout... Takže jestli mi to někdo udělá znovu, tak už mu napíšu fakt něco hnusnýho, páč kvůli těmhle individuím, pak nemám čas na ty, který jsou spolehlivý. Už od Vánoc totiž dlučím layout na dolcevita, tak snad se nezlobí. Jestli jo, ví na koho - na některé blogery a mojí školu, která mi do února nedá spočinout. No nic děcka - snad se líbí a stahujte!


Underworld

2. listopadu 2012 v 17:10 | MAKY.OREL
Epický layout - tedy měl být, nevím jak moc epický nakonec je, ale prý je to super, tak budu věřit objednávající. No už je to dlouho, co byl vyroben, tak ho dávám už i ke stažení (blog autorky totiž dlouho stojí a tak předpokládám, že nic moc se na něm už asi dít nebude). Snad se vám bude teda taky tak líbit, ale dobrovolně se přiznám, že jsem při tvorbě neměla nápady...


 
 

Reklama