Filmy, knihy...

Partička má layout!

28. září 2012 v 18:29 | MAKY.OREL
Původně na přání pro Placku, ještě jsem nedávno dělala úpravy, ale teď už je asi plně hotovo. Má bonusy, jsou tam popisky, png, oddlěovače... blá bláá. A jsou tam úplně všichni z naší primácké Partičky - úplně všici. Je docela zajímavý, posuďte sami, snad nezvrtáte nastavení (ale návod je rozsáhlý nebojte).


QL - Pokemon

21. září 2012 v 17:39 | MAKY.OREL
Bylo nám devatenáct, osmnáct, měli jsme před maturitou a téma dne bylo: A jak se menoval takovej ten modrej pokemon? Prostě jsme na tom vyrůstali a nemyslím, že to nějak ubralo na naší inteligenci. Sledování kvanta seriálů 24 hodin denně (jak to někteří kolem mě provádějí) podle mě vede spíš k omezení osobního rozletu a řešení v životě nepodstatných faktů jako jestli Ashley bude chodit s Mikem nebo ne (zvlášť když Ashley ani Mike nejsou živé existující osoby).
Ale no nic - chci tím říct, že jsme poslední rok na gymplu strávili vzpomínkami na dětské seriály jako Třída č. 402 a Život s Louiem. Takže je jasné, proč mi nedělalo problém splodit layout s Pokemony - já splodím lay se vším, ačkoli můj nápad to tak docela nebyl. Dělala jsem komusik jedenáctiletému (no jo no) ikonku a ten jeho starý lay mě děsil, a protože by k té ikonce nepasoval, tak jsem za půl hoďky sešňořila i tohle. Nuže můžete si to taky vzít...


Knižní lay pro snílky

17. srpna 2012 v 9:59 | MAKY.OREL
... a "Honzu Hrnčíře", ehm. Byl na objednávku, úplně původně pro SEM XD Fakt netuším, jestli byl nošen 3 neděle, silně o tom pochybuju. Nakonec byl zahozen a ze všeho sešlo. Co říct? Nevím. No tak jsem ho předělala k obecnému užití a teď je tedy ke stažení pro všechny. Ale byla to fuška dát to do kupy. Tak snad se zalíbí a najde si adoptivní rodiče.


Knižní lay pro čtenáře

4. srpna 2012 v 11:49 | MAKY.OREL
Zaryté dámské čtenáře, jaké vidím se horem pádem množit a je mi to nějaké dosti divné. Nemám totiž dojem, že tolik lidí vážně čte - pamatuju mé doby... dokud nepřišel Harry Potter nebo Twilight, tak četlo ve třídě... ehm... 6-8 lidí? Z třiceti? A mezi mladšími je to navíc obvykle ještě horší. No nic no, měli bychom z toho každopádně asi mít radost, je-li to skutečnost a ne blud, že lidé začali číst. Vyrobeno pro yours-fantasy, že prý dostala nakládačku od nějakého idiota, který jí nadával, že má stejný lay jako on - ten stejný lay, co se dá u Ciri stáhnout jako free. Ne, na nic se neptejte, taková individua nechápu...


QL - Alice

25. února 2012 v 12:09 | MAKY.OREL
Eliška (nebo Alička...) z wonderlandu na QL (co je QL?) už se řítí - to já totiž jak vám prohlížím ty blogy, občas narazím na fajne neozdrojované obrázky smahlé z góglu a devíku, tož si je smahnu taky. Sice pak nemůžu zdrojovat, páč nemám koho, ale alespoň mám dost podmětů k práci. Velká omluva tedy všem, kterým vesele dál kradu obrázky. Nu a tu je ten výtvor...


X-mas with Bleach

24. prosince 2011 v 17:40 | MAKY.OREL
Další lay na přání tentokráte velice příjemně teplý - to je úchylný... Ale je to tak. Obsahem budiž anime Bleach na přání pro Tifu. Je zvláštní, že daná osoba preferovala charaktery, které má velice ráda i moje kamarádka. Jinak je to dvouverzové, milé, vánoční a červené. Popisky máme a jsou celkem luxusní a další bonusy až v balíčku po stažení.


Divadelní prkna i bez dřeva

21. prosince 2011 v 21:10 | MAKY.OREL
Velice osobitý lay pro velice osobité lidi konečně v naší nabídce. Tvořeno pro zajímavou to Brigit - osobu dramatického ražení, což není na blogu až tak obvyklé, aby měli lidé zálibu v hraní. Co říci dále - mně se líbí. Je to barevné, křiklavé místy ale pořád velice stylové. Máme tam nějaké vychytávky jako pozadí komentářů admina a tak dále. Doporučuji k tomuto lay stáhnout také sadu ikonek Venice mask - budou se hodit.


Harry Potter and Twilight?

1. listopadu 2011 v 17:20 | MAKY.OREL
Ano, i to jde - bylo to na přání s tím, že osoba hledala lay s oběma těmito "novelami o tisíci stránkách", ale nenašla. Juchuu, takže jsem první blázen, který něco takového udělal. Ale co, dnešní puberťáci jsou těmahla sériema odkojeni, tak proč to nespojit? Lay je vcelku jednoduchý, každopádně se plácám po zádech za skvělé záhlaví a vy koukejte stahovat.


Rebelde - flowery

2. srpna 2011 v 12:10 | MAKY.OREL
Další a já doufám, že snad poslední na dlouhou dobu, rebelde pro Nessie*, tentokráte trochu v modernějším industriálním kabátku. Široké menu pro všechny pičičárny, stránka akorát, stylové bonusy a tak dále... Použila jsem na to nově postahované drobnůstky z devíku, hlavně kytičky a nějaká pozadí, a inspiraci jsem brala od ~Kate. A jen taková poznámka - když stahujete laye, tak se podepisujte! Já mám ve statistikách na uloz.to přehled stáhnutí a u jednoho laye je číslo 17., ale podpis ani jeden... Vážně vám to nic neudělá a já budu ráda ^^


Rebelde - grey

31. července 2011 v 9:29 | MAKY.OREL
Další rebelde pro rebelde-live - ehm lidi máte taky jiný zájmy? No dobře dobře, ale mě už dochází nápady na nové laye, takže prosím všechny fanoušky rbd, ať už v jakékoli formě telonovely či skupiny, ať pokudmožno využívají již vytvořené designy, abych nedělala pořád s tím samým. Začínám totiž chápat, proč to ostatní grafiky taky už začíná otravovat... Ono fotek se vždy najde dost, to zase musím říct, ale nápady na provedení chybí a já nerada dělám takové ty designy, které vypadají všechny stejně, jen se změní barva a celebrita. Uznejte - to je nuda.

Prohlašuju lay za volný!


 
 

Reklama