Filmy, knihy...

The Illusionist

24. dubna 2011 v 14:29 | MAKY.OREL
Na přání jsem vyrobila něco dalšího s Edwardem Nortonem - to jsem si tak našla jeden úžasný plakát k údajně úžasnému filmu a už to šlo samo. Zatím je nezadaný - uvidíme, kde nakonec skončí. Má taky hodně bonusů a dvě verze - je tudíž z čeho vybírat. A já ho posílám ho všem fantasmagorikům, lesníkům a milovníkům tiziánové barvy! (Rar balíček obsahuje obě verze a png navíc.)

E. A. Poe na blog?

17. února 2011 v 14:50 | MAKY.OREL
Svět je malý a povinná četba povinná, a tak má pak Poe, který byl údajně děsný opilec, děsné štěstí, protože i tolik let po jeho smrti ho lidé čtou a čtou ho rádi. Takže jste-li přízvnivci děsuplné četby a detektivek, pak jistě chápete, proč se stal mou obětí. Je to i docela originál, protože design se Selenou a Miley má dneska každý, ale Poea?

Lucky as Luke

25. prosince 2010 v 19:59 | MAKY.OREL
Za svou lásku ke komiksovému kovboji se asi nemusím stydět - kdo by neměl rád Luckyho Luka - muže, který střílí rychleji než jeho stín? A tak proč neudělat si s Lukem design. Původně měl být sem, ale až tak dobrý mi nepřišel - nuže je pro vás.
5

MD House

5. listopadu 2010 v 18:39 | MAKY.OREL
House - kdo nečumí večer na House jako by nebyl. Taky čumim - když zrovna není nějaký nechutný díl plný zvracení krve a podobných věcí, jež jsou velice úžasné na pohled. Jestli se tu nachází nějaký extra-třída-Housofil, tak možná ocení tenhle design z asi nejzajímavějšího obrázku, jaký jsem s "božím doktorem" našla. Je to jen náhled - nastavování nebo "rádoby nastavování" v PS už se mi dělat nechtělo.
1

Krysáčci nadruhou

16. října 2010 v 13:39 | MAKY.OREL
Druhý podobný výtvor s Remym, taťkou krysákem a Emilkem.

Užívej si života!

25. září 2010 v 18:59 | MAKY.OREL
Vemte si třeba příklad z myšáka Remyho z filmu Ratatouille. Ten si umí vážně užít! Nuže jste-li někdo taky takový požitkář, milovník Francie a jídla nebo máte-li rádi myši, hnědou a červenou, tak mám jednoduchý nátěr na blog, jak šitý přímo pro vás.

Dvoubarevná láska

25. září 2010 v 16:59 | MAKY.OREL
Láska má mnoho podob - ta z mé dílny byla původně na objednávku teď je ale volná jako pták. Obsahuje vystřihané záběry ze seriálu TrueBlood - ústředním motivem pak ta líbající se dvojice no... Má to dvě varianty ale tentokrát jde o barvy - červená x modrá. (Já mám radši modrou...) A ten velikánský půl měsíc vedle záhlaví můžete libovolně využít třeba jako menu.

 x 

Monster high

23. září 2010 v 17:59 | MAKY.OREL
Tenhle temný animácký výtvor byl pro JaCkiLeR. Je to upgradovaná verze jeho původního laye a naštěstí jsem za ní nebyla potrestána, ale pochválena. Dále dodám, že mám opět peklo s nastavováním lay-outů - po přepsání údajů se mi už vzhled stránky neaktualizuje... Mám s tím už nějaké ty zkušenosti z loňska ale řešení neznám. Takže jestli někdo víte náhodou co s tim, tak napište, a ostatní nechť se kochají.

True blood

4. září 2010 v 16:39 | MAKY.OREL
Nebudu se k tomu vyjadřovat - snad jen upřímně doufám, že i když je to rychlovka, je to dobrá rychlovka. A to už proto s jakým sebezapřením jsem to vyráběla... A tím kdo si ho přál a použil byla La Rosa ✿ Diane.

Momentálně již volný!

Jitřní poutník

29. července 2010 v 15:09 | MAKY.OREL
Tak tohle je jeden z nátěrů s motivem Narnie, které mi zůstaly jak se říká na ocet. Takže pokud si pro Jitřního poutníka nepřijede kapitán, je tu zatím pro vás... Ale tak jako tak je to nádherná loď, to nemůžu neříct.
fgh
 
 

Reklama