Kabáty blogu

05 / oldtown

5. dubna 2012 v 21:30 | MAKY.OREL
Úplně jsem zapomněla přidat starý blogový kabát! Vím, že vypadá celkem jednoduše ale netušíte kolik fušky s tím bylo. Ono to záhlaví byla hračka ale pak to nějak nešlo nastavit tak jak jsem to přesně chtěla a to byl začátek velkého problému. Nu naštěstí jsem vždycky tak nevrlá že to vyřeším XD A dobře tak - ten design byl vskutku na míru a moc jsem s ním byla spokojená!

04 / dáma

27. srpna 2011 v 13:19 | MAKY.OREL
Když už došlo na záliby i zaměření blogu zbývali mé názory a postoje. A jak jsem se hrabala v pngéčkách, našla jsem něco hezkého a vymyslela ten slogan s dámou. Já vskutku nejsem obyčejná dívka, dáma sice asi ne, ale zní to hezky a komu by se to nelíbilo, že? Takže růžová a něco hodně ženského a lay byl na světě...

03 / cowgirl

26. srpna 2011 v 18:29 | MAKY.OREL
Mám ráda ten westernový styl a proti country taky nic nemám. Ale hlavně jsem si říkala, že to chce nový lay a měla jsem chuť na jednoduchou montáž s kovbojkou. Je to takový symbol rebélie, divokosti, rozevláté duše, koní a dobrodružství - spojuje to hodně a pro mě to hodně znamená. Chtěla bych být zkrátka taková nějaká kovbojka. Co halt nejde v realitě... může jinde šlapat bez problému.

02 / červená

26. srpna 2011 v 14:49 | MAKY.OREL
Tak jsem si řekla, že otisknu ve svém blogu něco pěkného mě nakloněného a tak jsem sháněla vše, co se mnou má něco společného od čaje po oblíbené potraviny a voňavé sladkosti. Akorát mi to teda tak docela nevyšlo, jelikož plán můžete mít, ale realizace je horší - zvlášť když nemůžete najít na netu ani pěkný hrnek na čaj v png. Ale byla jsem nakonec docela spokojená. Hlavně mi lay nehaproval po nahrání do galerie. Tož to je hlavní!

01 / první historický

26. srpna 2011 v 14:29 | MAKY.OREL
Když už jsem se tenkrát rozhodla udělat z blogu zkušebního blog "naostro", říkala jsem si, že potřebuju pořádný lay, aby to nějak vypadalo. Babrala jsem se s tim dost dlouho, ale výsledek byl asi takový, že po nahrání do galerie se to celé nějaksi zmrvilo. Ve snaze to zachránit jsem vše trochu poupravila a nakonec to nějak dopadlo. A mělo to i nápad. Takže se tu lay skutečně objevil...

 
 

Reklama