Neidentifikovatelné

San-Torini

15. srpna 2017 v 13:29 | MAKY.OREL
První lepší obrázek, který mi padl do ruky a byl otagovaný San Torini a nikoli Santorini. Před pěti minutama jsem se nakonec sice naprdlá, ale rozhodla to opravit. Takže se nebudete muset tvářit, že ta chyba je umělecký záměr nebo tak něco. Jinak to svádím samozřejmě na toho blba, co tagoval tu fotku :D Sfoukla jsem to svižně bez kontroly, poučte se z toho řezání bez měření! Ale kouká se na to docela hezky, v balíčku avatary i oddělovače do článků a menu. Je tam moooře... a víc už nikdo nepotřebuje.


Kafíčko

28. dubna 2014 v 18:49 | MAKY.OREL
Stále statečně odolávám pravidelnému pití kafe - byla jsem odkojena čajem a pak to kafe mi o přednáškách stejně nepomáhá. Dělala jsem už zase docela dlouhou dobu zpátky lay na zakázku a sláva bohu, internet je úžasná věc - je plná freebíček, která se dají stáhnout a použít i jako commercial, takže nemám v případě krize problém s texturami ani obrázky. Nemluvě o skvělé wiki-commons. A taky jsem promazala písma v pc a nechala jen ta freečková. Nuže... Je to úplně custom-made, má to dvě verze "rough" a "light" aneb pracovní hantýrka po osmi letech angličtiny. Navíc dělané tak, aby se daly rubriky libovolně přepisovat podle potřeby.

x

Fashion zase znova

28. března 2014 v 18:29 | MAKY.OREL
Čistím - jednoduše čistím složky. Tenhle layout byl na přání... Ehm, ehm před skoro rokem. Neptám se a nepátrám, proč nebyl využitý a podobně. Je mi to fuk, jen uklízím složky. Takže tu máme nový layout na téma móda a to si myslím, že mnozí ocení. Ty staré jsou nic moc a tenhle nabízí opravdu hodně a přitom je jednoduchý a přehledný. Obsah byl na přání, snad se zalíbí též.


Little paradise

20. prosince 2013 v 17:39 | MAKY.OREL
Jeden starší, ale konečně zprovozněný layout. Je určitě pěkný, má příjemné barvy a vrátí vám léto i v zimě, ale je důležité, abyste ho správně nastavili. Hlavně jde o text v záhlaví a potom poskládání menu. Není to těžké, jen si musíte vyhrát - to prostě platí všude :) Popisky k tomu jsou, dokonce i ikony do komentářů. Takže nebudete mít prázdné ruce.


Model look

6. prosince 2013 v 19:29 | MAKY.OREL
Starší práce, která se ne a ne zveřejnit, protože jí nikdo nechtěl. Ale teda nemyslím si, že by to bylo tím, že je to nějaká hrůza. Ovšem jakmile je layout na stažení, vždycky mi ve statistikách na ulož.to začnou pěkně naskakovat čísla, takže jste jen líní nebo se stydíte napsat :) K motivu layoutu bych ráda chvíli pohovořila. Ta krásná modelka je ve skutečnosti model. Jmenuje se Andrej Pejic (asi by to mělo být Andrej Pejič, ale znáte anglické weby). Zjistila jsem to až ve chvíli, kdy jsem hledala autora té krásné fotky. Toho jsem nenašla, ale už vím, kdo na ní je. A musím říct, že tenhle chlap je nádherná ženská (je to fakt chlap - prsa nemá) a má vážně krásný shooty - mrkněte se někdy z nudy na google :)


My palace

20. října 2013 v 11:20 | MAKY.OREL
Opět starý layout, ale nikdy nezadaný a pěkný. To je my palace - vytvořený z nádherných fotek takového toho bytu, ve kterém bych nikdyn emohla bydlet, ale stejně máte chuť v takovém žít. Barvy k tomu příhodné, je to užší layout, nikterak náročný. Inspiraci pro práci jsem brala z výtvorů staré dobré Cirilly Riannon. Složením několika fotek mi vznikl hezký pokojíček, tak snad vám tento layout také tak nějak zútulní váš blog.


Blue rain

12. října 2013 v 19:20 | MAKY.OREL
Velice modrý layout ělaný na objednávku, ale blog je nějakou dobu mrtvý. Ale nevadí protože byl využitý dobře, dlouho a vypadal slušně. Tím psíš dobrý důvod ho předat i ostatním, třeba se zalíbí. Byla to trochu i taková challenge pro mě, protože znám jeden layout s tímhle obrázkem a tak jsem vlastně měřila síly :) Nedopadlo to špatně, jestli líp, to posuďte sami. Je to jiné... Prostorné, temné, s náladou. A má to dvě verze.


Woody´s diary

6. října 2013 v 15:50 | MAKY.OREL
Woody - postavička z Toy Story, půjčila jsem si do dvojsmyslu. Layout byl dělaný na objednávku na blog, který se téměř hned poté zastavil. Ale úplně k ničemu to nebylo, protože ten layout je fajn, použitelný pro spoustu lidí s dobrým tématem a příjemnými barvami. Tudíž jsem celkem ráda, že jsem ho vytvořila a vy moji návštěvníci si také račte povšimnout, že některé obrázky (konkrétně ty pastelky) jste mi sami doporučili - už je to tady, éra doporučených obrázků přichází! Jo, jo - používám je a moc vám ze ně děkuju :)


Stories to tell

15. srpna 2013 v 12:10 | MAKY.OREL
Opět něco z dlouhého výčtu letošních hotových objednávek - tentokráte nový kabát pro pisálky. Zkoušela jsem něco odlehčeného na motivy, ale přitom zajímavého. Ono by se mělo říkat, že síla textur se nesmí podceňovat. Občas je fajn dělat layouty pouze z pár texturami a nějakým pěkným písmem a vznikne vám zajímavá moderní věc a přinejmenším si osvěžíte výčet prací. A pak něco sestavené pouze z jednoho obrázku. Jak to dopadlo se mnou, můžete hodnotit sami... Layouty můžete shlédnout u Elizy a Lily Aravis Starfall.

x

Designová trilogie

16. července 2013 v 12:10 | MAKY.OREL
Opět je tu taková větší zveřejňovačka staršího ale i úplně nového materiálu, který ode mě odpadl. Jde o tři různorodé layouty a teďka blíže. První je pro Katalog blogů, to už bude takového půl roku, co jsem ho dělala a kdo ví, jestli se na popud nepustím v nějaké blízké době do nového. Je to stránka, která si vážně žádá hodně individuální přístup, kvůli svému účelu, ale i provedení. Musíte nějak vymyslet maximálně přehledné, snadno upravitelné a účelné menu a přiznám se, že to nebývá humor... Pak tu mám takový starší quick lay, kde si nepamatuju už ani adresu blogu příjemce. Poslední je ovšem perlička na závěr. Layout inspirovaný chtě nechtě Gormal a určený pro Duši pisálka. S tím jsem bez okolků spokojená.

x x
 
 

Reklama
Reklama