Ostatní grafika

Lazaro dresses 2

19. dubna 2012 v 20:59 | MAKY.OREL
Už zase nějaké šatičky od Lazara do jednoho čela - jako vždy na BlendPlanet. Jinak musím přiznat, že poslední dobou mám pořádný fofr a práce až nad hlavu. Kdybych vám řekla, co všechno musím, možná byste se ještě dost divili, co tu ještě dělám XD Naštěstí bez koníčků nedám vážně ani ránu...

Rodinka...

8. dubna 2012 v 13:20 | MAKY.OREL
Takový pokus do čela - chvíli trvalo než to dostalo nějakou formu a hlavně tvar...

Lara Stone

6. dubna 2012 v 16:29 | MAKY.OREL
Tak vám nějak nestíhám ty čela - to já vám udělám blend a pak ho zapomenu poslat - to až příště - tenhle jsem, co vím, stihla poslat X) A musím říct, že se mi celkem dosti líbí - to se mi teďka nestává tak často.

Autumn in Paris

31. března 2012 v 18:10 | MAKY.OREL
Další čelo na BlendPlanet - tentokráte docela výzva. Ono když si stáhnete ten balíček obrázků k čelu a koukáte a oni všichny takový podivný na blend dost nevhodný, tak vám začne šrotovat v hlavě a už to neni jen challenge o nejlepší blend, ale challenge pro vás samotné - skutečná výzva! Tak jsem zvedla hozenou rukavici a udělala asi z 6 krásných imresionistických maleb panorama...


Klik na obrázek pro plný náhled - stojí to za to!

Klauni?

24. března 2012 v 15:30 | MAKY.OREL
Tohle jsem v čelu ještě neměla - obrázky klaunů, víte, že z nich mám strach? Jediný klauni, který se mi kdy líbili, o těch hrdě prohlašuji, že pochází výhradně z Cirku le Solej. Ale naštěstí i na takové téma se dá něco pěkného a i poněkud promyšlenějšího vymyslet.

Miley? Fuck!

18. března 2012 v 20:30 | MAKY.OREL
To je tak když někde najdete něco starého, co se vám děsně povedlo, a máte chuť zkusit to znovu. Akorát že původně to měl být design, místo toho jsem nakonec posbírala hromadu pngéček a udělala několik blendů. A jeden se mi obvzlášť líbí, takže ho dostanete i ve velkém... No, ne že bych chtěla tu úžasnou Haničku Montaničku tak zazdít, ale když jsem viděla to pngéčko Justina, k tomu ta Beyoncé a Bruno... prostě se nedalo odolat XD

Starožitnosti s Lily

10. března 2012 v 15:40 | MAKY.OREL
... dvojtá várka opravdu starých blendů, co se samy našly kdesi v útrobách počítače. Je to s Lily Allen a řeknu vám, že dodnes jsou pro mě její písně něco víc než ty odrhovačky, co každé ráno pouští v rádiu.

Ashley Greene

4. března 2012 v 17:00 | MAKY.OREL
Nějaká kupička avatarů s Ashley Greene na přání - když nestíháte, tak si uděláte 100 na 100 výřez, prdnete tam okraje (bílý/černý), slušnější brushe použitelné na všechno, nějaký univerzální text, pár barevných přechodových fleků... to celé se dá na nějaký efekt a bum bum prásk už jenom dosazujete fotky a střídáte vrstvy. Kopírung libovolný se zdrojem - bylo by to od vás velice milé.

x x x x

Hlubokomyslně a se psem

26. února 2012 v 13:39 | MAKY.OREL
Z úžasné série fotek dokázali někteří udělat úžasné věci, já se držela trochu při zemi neboť mám takovou ehm slabší fantasii no... Ostatní výtvory těch lepších ZDE pod Chall 11-15 (Blend challenge ft. Amanda Seyfried)... Bůůh, tichá závist.

Další zahradní dýchánek

24. února 2012 v 12:59 | MAKY.OREL
Není to první blend s tématikou zahradních dýchánků, který jsem udělala. Tohle téma je totiž zajímavé, atraktivní a snadno využitelné. Výsledkem jsem byla nakone potěšena, i když výchozí obrázky, které v čelu byly ke zpracování, byly až na jeden dosti fantazijně chudé... (Ten jeden byl obraz pávů - mám ho v dolním levém rohu.)

 
 

Reklama