Ostatní grafika

Charlize Theron

21. února 2012 v 11:29 | MAKY.OREL
Opět - challenge jedou ve velkém, já se přidávám, takže tohle je na BlendPlanet. Tu bábu neznám - ale! Znám ten obličej. Ví někdo co je to zač? Že by film? Že by... něco jinýho? Já nevím... začíná to být tajemné X-)

Hey MIA!

19. února 2012 v 11:49 | MAKY.OREL
...další čela - další dobrovolná práce ze závisti těm, co to umí...

Jennifer Lawrence

8. února 2012 v 19:09 | MAKY.OREL
Avatary do čela s dámou, jejíž jméno je mi sice zase dost pramálo známý, ale fakta jsou následující: jakoby na tom záleželo... Hlavně, že se na to dá něco spatlat. Z mé strany je výsledek totiž celkem nad vlastní očekávání.

x x x

Carey Mulligan

3. února 2012 v 12:50 | MAKY.OREL
Zase nějaké blendy co musím odeslat do čela. Dělány z velice zajímavých fotek a v mnoha verzích, páč mě úplně uhranulo, co všechno se s tím dá zvrtošit. Jako bonus jeden úplně jiný... vše dole a nemá to podpis, takže buďte tak laskaví kopírung se zdrojem a žádné přivlastňování.

Plujeme dál...

20. ledna 2012 v 19:09 | MAKY.OREL
Další výkon do čela na BP. S lodičkama - chtělo to chvíli přemýšlet než jsem dala dohromady co z té kupy obrazů s loďmi udělám a nakonec je tu tohle...

Beyoncé... jen tak

17. ledna 2012 v 18:10 | MAKY.OREL
Tak nějak na rychlo jen aby to nějak bylo - ty fotky se mi líbili, přidala jsem tedy do zrcadla její "alterego" nebo druhé já a to toť konec nápaditosti. Zbývá počkat až se čelo vyhodnotí...

Candy... Candice

15. ledna 2012 v 9:20 | MAKY.OREL
Něco staršího nezveřejněného, co jsem plodila do čela... Námětem jest Candice Accola a celé je to žluto-žluté.

A tohle mě bavilo...

8. ledna 2012 v 13:19 | MAKY.OREL
Fotky do jednoho čela byly tentokrát celkem zajímavé, takové zasněné a jemně melancholické až depresivní. Tak jsem se toho chopila a zaujala mě hlavně myšlenka využít pouze ty snímky, které byly černobílé. Nuže jsem si to poprolínala dohromady a vzniklo hafec zajímavých výtvorů, které se možná někomu z vás budou hodit třeba pro velice jednouché záhlaví na blog. Mě by se to třeba docela líbilo...

07-ghost

7. ledna 2012 v 9:49 | MAKY.OREL
... aneb když totálně nevíte, co vlastně děláte. Neb já nejsem znalec anime a mangy, víme? Já jsem možná tak ráda, že vim, že to existuje a co to je, ale jelikož mě nebaví koukat na seriály přes internet a nebaví mě zapojovat se do něčeho, co někde rozpoutalo mánii, nebudu na tom asi ani do budoucna líp. No co - já se dneska zase po půl roce koukla na film (Ocelové město), pěkně v telce, od Verna to bylo, český herci a jeden by neřekl, jak se mi to líbilo. Ale nic, jestli máte rádi 07-ghost nebo to alespoň znáte, tu mám něco pro vás. Původně na specifické přání SEM, ale něco můžu dát do oběhu.

x x

Aion

1. ledna 2012 v 19:19 | MAKY.OREL
... aneb jak jsem udělala epickou montáž z epického digi-artu do blendplanet. Hele, kopírung se zdrojem zlatíčka! Mimochodem doporučuju shlédnout někde ty původní obrázky, je to fantasticky fantastické.

 
 

Reklama