Ostatní grafika

Kdo ví - kdo pomůže?

30. srpna 2011 v 13:39 | MAKY.OREL
Tak jsem si vyrazila v rychlosti shlédnout novinky na mých oblíbených stránkách a tu koukám a čtu... a přemýšlím. No popadla mě chuť zůčastnit se nějaké grafické soutěže. jenže zadejte něco do vyhledávače na blogu, že. To je jak házet hrách na zeď. Takže se vás chci zeptat, zda nevíte o nějaké právě otevřené grafické soutěži na jakkékoli téma. Moje jediné omezení je, že neumím (no jo, já fakt něco neumím...) dělat animace a nechci dělat retuše, protože to není grafika, ale rozmazávání ksichtů. Jinak beru vše!


September - signatury

18. června 2011 v 16:09 | MAKY.OREL
Už dlouho jsem přemýšlela, že mi do sbírky grafiky chybí velice důležitá položka - signatury. Přesto, že je nepoužívám, se mi tenhle maloformátový zázrak na fóra a weby nesmírně líbí, už proto že jsem znala lidi, kteří je dokázali udělat nádherné. A tak jsem to chtěla taky zkusit. A vlastně je to jako výroba avataru - když chcete, může vám to trvat hodinu nebo i pět minut. Stačí si vybrat jak na to. A já si vybrala, že na to chci September. (PS: Stahujte album Love CPR!)

Jéj blend!

21. ledna 2011 v 17:49 | MAKY.OREL
Nějak jsem na layforu, dávno dávno nevím kdy, narazila na návod na blend... Né že bych ho potřebovala, ale člověk tak všechno pěkně projede, aby našel popřípadě nějaké tipy do života. Nuže jsem nakonec ani nebyla tak líná a stáhla si pěkně ořezané ovoce a teď od koho... mmm ... řekla bych od Leesh. Tak snad mě tu někdo nebude kamenovat že neuvádím zdroje. Já stejně pořád řikám, že žádný grafik nemá právo na práci, kterou nedělal ze svých zdrojů nebo přinejmenším nemá povolení užívat ty zdroje, které má stažené z netu... Buď jak buď - tady to je. Kopírujte libovolně kam chcete.
P.S.: Obrázky si pro případnou potřebu samosebou klidně ořezejte. Mě jen přišlo, že takhle to má větší šmrnc...

1

Hrátky s hlodavčíky

5. prosince 2010 v 14:39 | MAKY.OREL
Za jedním skoro vědeckým ale především vzdělávacím účelem jsem sháněla fotky morčat - následně jsem je dávala do kupy v PS a ono to vypadalo docela hezky, tak si tak řikám, co si udělat malou sbírku hlodavců? Vznikly z toho dlouhé montované obrázky - pro vás třeba docela vhodné do článků. zázrak to neni, ale když mě něco chytí, tak už to nepustí...
morčí
 
 

Reklama