Příroda a Fantasy

Chestnut

3. září 2017 v 11:04 | MAKY.OREL
Občas dělám nové designy blogů z dost... podivuhodných důvodů... Všimli jste si asi, že dávám do galerie layouty vždy po dvou vedle sebe, že? (Ok, teď už tří, takže to přepočítejte...) Takže když jich uděláte lichý počet, tak se to esteticky moc nehodí. Ano, občas prostě jen dělám nějaké layouty, abych si zaplnila divnou mezeru na blogu. Ale nějaká motivace lepší než žádná a protože jsem zjistila, že z nějakého nepochopitelného důvodu je snad každý lepší layout s koňmi v podzimních barvách, zkusila jsem ještě stvořit něco univerzálnějšího. Výsledek se jmenuje jako kůň Caroline Channingové - to je ten problém, když něco potřebujete pojmenovat a styl NONAME156 zrovna není nic vhodného.


Puppy

27. srpna 2017 v 9:44 | MAKY.OREL
Už se mi tu hromadí nové univerzální vzhledy pro koňáky, tak ještě něco pro pejskaře. Univerzálněji roztomilého tvora jsem už nenašla :D Leda teda tam dát border kolii, to věřím, že by taky bylo poměrně dobré řešení. Foto z pixabay, čili přímý zdroj neuvádím, ale bát se samozřejmě nemusíte - z hlediska autorských práv zcela v pořádku. Je to jednoduché, nečekejte velkou výbavu. K dostání avatary a oddělovače. Popisky a další nechávám zcela na vás podle vašich potřeb :) Design je vhodný jak pro klasické menu, tak pro volitelný menu box - obojí hezky sedne.


Ve cvalu

22. srpna 2017 v 17:49 | MAKY.OREL
Je to tady - začala jsem vyštrachávat staré, zato pořád docela pěkné layouty na přání a tohle je jeden z prvních. Je to vlastně reedice, tedy kdysi si někdo objednal layout pro svůj blog, který chtěl aby tak a tak vypadal a byly tam jeho fotky... Dávno tomu, blog je mrtvý ale škoda, nevyužít už hotové. Takže jsem změnila fotku na free z pixabay, zbytek zůstal (takže mě netrestejte za ten hlubokomyslný citát, páč já ho nevymyslela) a máme tu pěkný koňácký lay, který může použít kdokoli z vás.

Felicity

19. června 2015 v 8:25 | MAKY.OREL
Nemůžu všechny layouty s kočkou nazvat cat - to by se v tom pak ani prase nevyznalo :D Nuže, jedná se o jeden experiment starý možná rok, ale jistá si teda vůbec nejsem. Pravděpodobně jsem si chtěla udělat design pro můj vykecávací blog, nebo jsem jen dostala nápad. Každopádně z toho vznikly dvě lehce extravagantní věci, které nejsou vhodné pro všechny typy blogů, nicméně pokud často píšete a nemáte potřebu doplňovat se obrázky, budete ideální terč. Jako bonus jsou tam akorát ikony komentářů, ale pěkně "vystajlovaný"! K tomu navíc jednoduchý návod na nastavení.


Tell me

8. srpna 2014 v 16:18 | MAKY.OREL
Už dlouhou dobu mám ve složce schovaný tenhle layout, který měl původně, co se některých detailů týče, vypadat líp, ale víme, jak nastavení blogu (ne)funguje. Konečně sem si našla nějaký kus času a nastavila ho, připravila návod, kusy a popisky a hurá - dá se stáhnout. Takhle tam mám schované minimálně ještě tři další layouty, na které nebyl čas, ale s některými jinými jsem naštěstí už pokročila a dočkáte se jich brzo. Jinak tenhle má moc hezké bonusy v podobě třeba ikonek do komentářů apod.


Cat eyes

8. května 2014 v 11:29 | MAKY.OREL
Když dělám nové layouty (teď už leda o letních prázdninách), tak se snažím dělat takové, abych v katalogu vyrovnala sloupce :D Takže jednak, aby přibyl nějaký do chudé kategorie a aby byly jejich počty sudé. Tudíž jsem musela nutně vymyslet i nějaký nový kočičí. Už jsem ho někomu nastavovala a teď konečně sláva je ke stažení. Je hodně zajímavý, ale tím spíš by se mohl líbit. Atypické nastavení, ale k mání jsou nově screeny s náhledy z administrace, takže to zvládnete :)


That house

11. března 2014 v 19:09 | MAKY.OREL
Konečně se mi podařilo udělat balík z jednoho dávno hotového layoutu, který mi ležel ve složce. Už byl na přání na jeden blog nastavený, ale teď je volný pro všechny a s tím děsivým nádechem ho házím pod fantasy. Uvnitř jsou nakonec i popisky, i když původně být neměli. Takže vskutku vše jako vždy a navíc dvě verze.Le chien

25. září 2013 v 17:49 | MAKY.OREL
Sláva bohu jdou občas ty volné layouty na odbyt, takže se mi před nějakou delší dobou podařilo nastavit jeden můj oblíbený. Je to zajímavá odlehčená věc a je to také další kamínek do malé sbírky psích layoutů. Jak víte, s kočkami a psy tu neplýtváme. Ne, že by to byl záměr. To bych spíš řekla, že naopak :D Takže mi určitě bude pár lidí vděčných :) Je k tomu pár jednoduchých bonusů a je to po všech směrech slušivý lay.


Alicien

5. srpna 2013 v 11:19 | MAKY.OREL
Ze série letošních letních layoutů na objednávku začínám opožděně zveřejňovat hotové věci. Tadyhle máme jeden zajímavý a musím za sebe říct, že i velice povedený layout pro spíše atypický blog. Dodány mi byly moc fajne autorské obrázky a suprový popis, jak to má vypadat ve výsledku, takže to šlo dobře. Takže vidíte, že když se chce, tak mi to i jde. Ale někteří objednávající už vědí, že když to nejde, tak to nejde :D Musíte se mnou tedy mít schovívavost a trpělivost, někdy jsem jak grafik začátečník, někdy docela exceluji :)

Summer QL collection

31. července 2013 v 15:10 | MAKY.OREL
Je tu taková velká série quick layů všeho druhu pro všechny, kteří si chtějí užít léto, jak to jde. Jak vidíte, já to nestíhám, takže letní layouty přichází skoro na podzim, ale nevadí... Předstírejte, že jste stále na dovolené v Chorvatsku. S těmihle layouty je to navíc hračka, protože jsou na nastavení jako vždy úplně jednoduché a navíc si můžete vybrat z pěti verzí!

x x x x

Stáhl si nějaký lay ze série? PODEPIŠ SE ^^
 
 

Reklama