Příroda a Fantasy

Felicity

19. června 2015 v 8:25 | MAKY.OREL
Nemůžu všechny layouty s kočkou nazvat cat - to by se v tom pak ani prase nevyznalo :D Nuže, jedná se o jeden experiment starý možná rok, ale jistá si teda vůbec nejsem. Pravděpodobně jsem si chtěla udělat design pro můj vykecávací blog, nebo jsem jen dostala nápad. Každopádně z toho vznikly dvě lehce extravagantní věci, které nejsou vhodné pro všechny typy blogů, nicméně pokud často píšete a nemáte potřebu doplňovat se obrázky, budete ideální terč. Jako bonus jsou tam akorát ikony komentářů, ale pěkně "vystajlovaný"! K tomu navíc jednoduchý návod na nastavení.


Tell me

8. srpna 2014 v 16:18 | MAKY.OREL
Už dlouhou dobu mám ve složce schovaný tenhle layout, který měl původně, co se některých detailů týče, vypadat líp, ale víme, jak nastavení blogu (ne)funguje. Konečně sem si našla nějaký kus času a nastavila ho, připravila návod, kusy a popisky a hurá - dá se stáhnout. Takhle tam mám schované minimálně ještě tři další layouty, na které nebyl čas, ale s některými jinými jsem naštěstí už pokročila a dočkáte se jich brzo. Jinak tenhle má moc hezké bonusy v podobě třeba ikonek do komentářů apod.


Cat eyes

8. května 2014 v 11:29 | MAKY.OREL
Když dělám nové layouty (teď už leda o letních prázdninách), tak se snažím dělat takové, abych v katalogu vyrovnala sloupce :D Takže jednak, aby přibyl nějaký do chudé kategorie a aby byly jejich počty sudé. Tudíž jsem musela nutně vymyslet i nějaký nový kočičí. Už jsem ho někomu nastavovala a teď konečně sláva je ke stažení. Je hodně zajímavý, ale tím spíš by se mohl líbit. Atypické nastavení, ale k mání jsou nově screeny s náhledy z administrace, takže to zvládnete :)


That house

11. března 2014 v 19:09 | MAKY.OREL
Konečně se mi podařilo udělat balík z jednoho dávno hotového layoutu, který mi ležel ve složce. Už byl na přání na jeden blog nastavený, ale teď je volný pro všechny a s tím děsivým nádechem ho házím pod fantasy. Uvnitř jsou nakonec i popisky, i když původně být neměli. Takže vskutku vše jako vždy a navíc dvě verze.Le chien

25. září 2013 v 17:49 | MAKY.OREL
Sláva bohu jdou občas ty volné layouty na odbyt, takže se mi před nějakou delší dobou podařilo nastavit jeden můj oblíbený. Je to zajímavá odlehčená věc a je to také další kamínek do malé sbírky psích layoutů. Jak víte, s kočkami a psy tu neplýtváme. Ne, že by to byl záměr. To bych spíš řekla, že naopak :D Takže mi určitě bude pár lidí vděčných :) Je k tomu pár jednoduchých bonusů a je to po všech směrech slušivý lay.


Alicien

5. srpna 2013 v 11:19 | MAKY.OREL
Ze série letošních letních layoutů na objednávku začínám opožděně zveřejňovat hotové věci. Tadyhle máme jeden zajímavý a musím za sebe říct, že i velice povedený layout pro spíše atypický blog. Dodány mi byly moc fajne autorské obrázky a suprový popis, jak to má vypadat ve výsledku, takže to šlo dobře. Takže vidíte, že když se chce, tak mi to i jde. Ale někteří objednávající už vědí, že když to nejde, tak to nejde :D Musíte se mnou tedy mít schovívavost a trpělivost, někdy jsem jak grafik začátečník, někdy docela exceluji :)

Summer QL collection

31. července 2013 v 15:10 | MAKY.OREL
Je tu taková velká série quick layů všeho druhu pro všechny, kteří si chtějí užít léto, jak to jde. Jak vidíte, já to nestíhám, takže letní layouty přichází skoro na podzim, ale nevadí... Předstírejte, že jste stále na dovolené v Chorvatsku. S těmihle layouty je to navíc hračka, protože jsou na nastavení jako vždy úplně jednoduché a navíc si můžete vybrat z pěti verzí!

x x x x

Stáhl si nějaký lay ze série? PODEPIŠ SE ^^

Bonnie aneb kdo by chtěl?

13. července 2013 v 18:30 | MAKY.OREL
Mám tu takový starší layout dělaný na zakázku pro jednu slečnu a jejího pejska. Spíše teda takovou krysičku, neboť to byl jorkšír. Každopádně jsem se na to vrhla a povedl se mi docela pěkný výtvor s imitací skleněného povrchu. Jenže slečna sice dodržela pravidlo nechat si layout tři měsíce, ale blog umřel. Což je škoda, protože jsem na tu práci byla docela pyšná. A tak vám ji sem dávám s tím, že pokud by měl někdo zájem, můžu mu layout předělat podle jeho fotek a jeho námětů na texty atd.

Le chat

3. dubna 2013 v 17:00 | MAKY.OREL
Po nějaké době zase jeden layout na přání, který jsem předělala a dala k dispozici. Nemám tu totiž ani jeden layout s kočkama a nechtěla jsem vás ochudit, takže jsem to využila a konečně tedy alespoň jeden zástupce. Docela ráda bych řady psů a koček rozšířila v katalogu ještě trochu víc, ale to by musel být čas a nápad. Schválně můžete sem přihodit nějaké nápady nebo linky na zajímavé weby se zvířaty, kde bych se pro takové layouty mohla inspirovat.


Oprašujeme! Red-winged blackbird.

24. března 2013 v 14:00 | MAKY.OREL
Chtěla jsem opět provést malý průvan v PC a narazila jsem na složku, kterou jsem kdysi vytvořila a schovala do ní všechny staré layouty a poté je případně zprovoznila. Nedošlo na to - ne v takové míře, protože některé věci mi přišly natolik strašné, že nebylo třeba je zprovozňovat. Ale přeci jen jsem pár dní zpátky složku otevřela s tím, že ji vymažu, a našla pár věcí, které by stály za záchranu. Když si vzpomenu, jak dlouho jsem se s nimi patala, hned přišla lítost. A tak jsem vám udělala nové QL! Je ptáčkové a má díky svému původu trochu atypické bonusy, ale jistě se zalíbí :)


 
 

Reklama