Stamps

Top Gear stamps

21. srpna 2013 v 20:44 | MAKY.OREL
Tak jsem si tu dělala prázdninový úklid a řekla jsem si, že jsem vážně dlouho nedělala žádné pěkné stampky. Pořád upřímně věřím, že tahle maniakální pitomost je stále aktuální a nikdy neumře. Tudíž čorujte stampky, vlastněte stampky, vyrábějte stampky a mějte jich plný blog :D Ale vážně je to jednak sranda a jednak skvělý způsob jak zaflákat nejmíň jeden článek svými názory v naprosto stručné formě. A jsou to hezký obrázky :DTentokrát jsem tedy po chvíli přemýšlení udělala něco s TG guys, páč oni těch stampů taky moc nemaj. Alespoň teda jestli si správně pamatuju, tak devianart jima moc přeplněnej nebyl. Vynechám-li ty fanarty typu: top gear jako My little ponny, top gear jako Southspark... Ehm lidi, mám prosbu - nedělejte to. Jezza jako poník... ech, vážně? Jinak co se gramatické stránky stampů týče - ´s tam má jen Jezza, protože má krátkou přezdívku :D A kopírovat na blogy jak jinak než můžete - ne, musíte! :D

Autorské série stamps

29. července 2012 v 17:54 | MAKY.OREL
Když na to přijde, vrhnu se i na slavné veleslavné stamps neboli známky, které k nám dopluli z deviantartu a hezky se zabydleli. Lecjaký bloger má už sbírku těch svých, tak jsem udělala taky nějaké. A ráda bych tímto upozornila, že když vynachám písma, tak jsou skutečně autorské, takže za své opravdu nevydávat :) Ale jinak vesele čorujte na své blogy - budu jedině ráda, když na své stampy narazím právě u vás!

BEWARE! serieWOULD LIKE TO BE serieANIMAL LOVER serieBIG CATS serieRANDOM stamps

Stamps - "moje" muzika

8. září 2011 v 20:19 | MAKY.OREL
... a taky to, co se připletlo. Zkrátka než se mi podaří zahltit tuhle rubriku čalkami, tak sem radši vložím i něco jiného. V rychlosti jsem tedy spíchla nějaké stempky. Doufám, že se líbí a doufám že Regina je Spektor a né Specktor, jinak mám průšvih. Kopírovat jak chcete, a když budete mít jak a kam, tak uveďte zdroj ^^ (Třeba to uložte a nazvěte ten soubor mou adresou či tak... ale nutit vás nebudu.)

x x
x
x x
x
x x
x

Stamps - Jamiroquai

19. března 2011 v 11:19 | MAKY.OREL
Když jsem byla na deviantu, úplně jsem se zděsila, že nejenom, že tam není pořádný stamp s Madonnou, ale ani s Jamiroquai, což si myslím, že je hudba pro vyspělé duše - to mi tedy řekněte, jak je to možné. Ale to se to kecá, když člověk nic nedělá, takže honem do díla a konečně můžete mít i stamp s džamíky!

buffalo manx jamiroquai x jamiroquai

jamiroquaix jamiroquaix jay kayx jay kay

jamiroquaix jamiroquaix jamiroquai

 
 

Reklama
Reklama