Wallpaper

Autorské wallpapery

25. srpna 2017 v 10:41 | MAKY.OREL
Řekla jsem si, že by bylo dobré shrnout nějak moji dosavadní tvorbu wallpaperů z mých fotek. A řeknu vám, že tvořit něco z vlastních fotek je vlastně docela oříšek. Já jsem takový zvířato-kytkomil, čili mám neustálý pocit, že mi do jakékoli grafiky chybí nějaký hlavní námět. Objekt, člověk... cokoli. Když fotím, snažím se tvořit buď obstojné stocky, nebo jaksi hotová díla. Fotografii, která bude mít všechno, co potřebuje, a nebude ve mě pak žádný tlak ji přilepšovat. Sice to je vlastně docela fajn, máte pak méně práce. Zároveň totálně ztrácíte inspiraci, když chcete něco tvořit :D
Ba ne, není to tak hrozné... Ale žádné super-složité milionkrát prolínané koláže z toho nekoukají. Tož stahujte uložením pravým myši a tmavá tapeta s bílou kočkou, tam stahujte poklepem a přesunem na deviant-art, kde najdete celý balík různých velikostí.

Clara and 12th Doctor collection

4. ledna 2017 v 11:20 | MAKY.OREL
V rámci pokusu si spáchat nový převal na plochu jsem vytvořila takovou směsku layoutů s dvanáctým Doktorem a Clarou. Náladové, spíš temnější a nějaké černobílé kousky pro klasiky. Velikost všech 1600x900 a stačí pravým myši uložit a použít. A co dodat? Doufám, že máte každý z vás nějakého Doktora, o kterého se dá opřít, ačkoli je třeba "not the hugging type".

Twelfth Doctor and Clara - London street

21. prosince 2016 v 17:29 | MAKY.OREL
Blíží se nám kvapem Vánoce a já se přiznám, že jsem pořád neviděla ani vánoční speciál s River ani vlastně konec poslední série. Člověku se přeci jen něteré věci trochu zají, když začínají mít charaker nekonečného seriálu. Ale já jsem vždycky říkala, že dívat se na doktora má svá specifika. Třeba že v každém díle, je alespoň jedna věta, která vás donutí přemýšlet dalších pár dní. Pokud vám chybí Clara Oswald a budete na ni tiše vzpomínat se začátkem nové série, můžete si stáhnout wallpaper v zimních barvách a trochu zavzpomínat.


Random wallpapers

20. listopadu 2015 v 14:39 | MAKY.OREL
Jak si občas musím udělat nějaký nový wallpaper, abych měla zase čtvrt roku na co koukat, nahromadí se mi takhle pár prací ve složkách. Dělám si je jen pro své účely, takže se neobtěžuju dělat je v jiné velikosti než 1600x900, ale kdo říká, že jsem jediná s tímhle rozlišením obrazovky. Takže proč se nepodělit? Je to takový mix náhodných věcí, které mám nějak ráda, takže MD, Leverage... N a kvalitu zdrojových fotek pak už moc nehledím, nějak se to fixne... Ostatně jsou to jen takzvané "pocitovky", jak to kdysi nazval jeden "školní pirát".

Blogger and mastermind

8. června 2015 v 13:49 | MAKY.OREL
Tenhle wallpaper jsem si vytvořila snad někdy na jaře z čistě osobních důvodů... Bohužel se stala taková nepříjemná věc, že ty důvody byly opravdu hodně osobní a pak se ukázalo, že byly ztrátou času. Mám to ale krásný šťastný život, ale nechme to být. Jsou pro obrazovku 1600x900, třetí kus je v originální velikosti a tím pádem je po stažení vhodný na úpravu tak, aby sedl přesně vaší obrazovce. Obsahem budiž parafráze ze Sherlocka, která o lecčem vypovídá.

Sherlock(ed) team

22. listopadu 2014 v 12:39 | MAKY.OREL
Původní idea udělat si sérii na základě toho šedého wallu s Johnem (tedy, že by pak byl i v podobném duchu udělaný Sherl) mi nevyšla. Nebo alespoň ne tak jak jsem chtěla, ale pak jsem nějaký wall ještě dala do kupy. Je takový ne zrovna výrazný, takže pro trochu specifické lidi, ale zase je krásně tématicky modrý, to mu neupřete. Je tam "big crew" a velikost 1600x900, ořezávejte podle potřeby.

Uhm, John

18. září 2014 v 18:08 | MAKY.OREL
Ve složkách mi zůstávají nějaké věci, ale nemám zrovna čas na publikování, natož na vytváření rar balíků. Zase tak moc ty wallpapery nikdo nestahuje, abych se otravovala s děláním více velikostí a ostatně, pokud budete chtít, není problém to oříznout v nějakém prográmku včetně těch online. Takže kdo by měl potřebu mít na tapetě Johna Watsona... Je k mání. (Doufám, že se to nahráním na blog moc nerozesralo. - Velikost je 1600x900.)

12th is coming

20. srpna 2014 v 20:30 | MAKY.OREL
Nestíhám se párat s layouty, takže než stihnu zase nějaké zveřejnit, přidám tentokráte úplně nový wallpaper set s 12th Doctor. Nějak jsem nenacházela moc promo fotek (a najednou je jich tolik, že mám pocit, že se na Deep Breathe nemusím dívat, páč jsem už viděla všechno), tak jsem se dala do hledání a našla moc pěkné shooty, kde Peter nahazuje hazuk. A nějak mě napadla myšlenka, která je realizovaná níže. Klikem na náhled jdete na deviantart, kde je nahraný rar balík s mnoha velikostmi wallů - stáhněte a užívejte :)

Exploding Galaxies With 12th by MAKY-OREL

Gallifrey wallpaper set

18. srpna 2014 v 17:36 | MAKY.OREL
Dlouho mi ve složce zůstal jediný layout s doktorem, který jsem zatím vytvořila. Ono to bylo svým způsobem i lepší na wallpaper, takže se to zužitkuje dvakrát. Je mi líto, že nemám na doktůrka víc času. Tuhle jsem si koukla v telke zase na první novou sérii a hezký to bylo, jen co je pravda. Příjemná nostalgie a samosebou už vyhlížím 23. srpen a klepu se na Capaldiho, i když ještě nemám dokoukanou poslední sérii se Smithem. Jak to ti lidi dělaj, že se netěší na nový doktory? Já jo a moc :D Set stahujte poklepem na náhled.

Spring wallpaper

22. března 2014 v 17:09 | MAKY.OREL
Ještě jeden schovaný wallpaper. Barevně podobný, tématicky taky nijak daleko a ideální na jaro, které už přišlo asi měsíc zpátky. Dost místa pro ikony, příjemný motiv a taková ta efektní vlnka - prostě nic nezkazí. Rozlišení, která najdete v balíku jsou tato: 1600x900, 1366x768, 1440x900, 1280x800, 1280x1024, 1920x1080... možná ještě něco. Poklepem na náhled si balíček stáhnete z uložta a jak ovždy pravým myši a extrahovat zde.

 
 

Reklama
Reklama