Wallpaper

Forest wallpaper

1. března 2014 v 14:29 | MAKY.OREL
Starší wall set na přání - fakt starší, proto na přání. Vůbec teď nestíhám a jen tak ze srandy králíkům už si opravdu dělám jen vlastní wallpapery a plakáty na zeď :D Je tam méně rozlišení než obvykle, ale i tak dost: 1600x900, 1366x768, 1440x900, 1280x800, 1280x1024, 1920x1080... možná ještě něco. Téma je zelené, mírně pralesní, náhled tu máte a poklepem na něj můžete stahovat z uložta.

Wallpaper - Summer

2. října 2013 v 20:10 | MAKY.OREL
Je to vlastně nástřel na jeden jednodušší layout a ano byl na objednávku a použit. Ovšem jako wallpaper se mi to snad i líbí víc. Ačkoli využití dál jako layout nevylučuju - zkuste to, ale chce to specifické zacházení. Nesmíte moc utlačit motiv a spíš to bude vhodné na nějaké deníčkaře a pisálky. Ovšem jinaK klasický wallpaper se zajímavými barvami a neotřelým provedením z nějaké směsice fotek s letní tématikou (ach, ten ibišek). Můžete směle změnit roční období :D Na to já jsem tady specialista...

Doctor Who wallpaper smash

21. září 2013 v 22:30 | MAKY.OREL
Už dlouho si schovávám velký balík s wallpapery. A fakt velký - je toho plný Doktor :D Je tam David Tennant, je tam Matt Smith, můj drahý Christopher Eccleston a je tam hooodně verzí. Různé pěkné barvičky, které ladily. A pak hlavně moje textury. Takže až na ukradené Doktory si to vlastně můžu přivlastnit. A na ploše to vypadá moc hezky, měla jsem tam Chrise fakt dlouho. Je to opět jednoduché, dost místa pro ikony a přitom svěží. Tak užívejte :)

Gaga garden

28. června 2013 v 22:48 | MAKY.OREL
Přišla mi jedna žádost o výrobu wallpaperu na HD obrazovku a tak jsem si vzpomněla na dvě věci - jednak, že tahle velikost mi při výrobě wallpaperů uniká, a pak že mám jeden wallpaper rozpracovaný ve složce. Tak než jsem se vrhla na tu zakázku, dala jsem do kupy tohle. Je to pozůstatek z období, kdy jsem kvůli jednomu layoutu zahltila svoje pc obrázky s Gagou, a pak nevěděla co s nimi. Není to úplně mrtě žůžo věc, ale podařilo sem i to nějak schvátit, aby to blyo použitelné a nakonec to na ploše vypadá i docela slušně.

Wallpaper - Lady Gaga

2. června 2013 v 17:00 | MAKY.OREL
Tak jsem se asi po půl roce konečně dostala k předělání jednoho docela pěkného rozlučkového laye na wallpaper. Teda to to trvalo, ale přiznám se, že teda když už se do toho dám, tak je do dvaceti minut hotovo. Takže stále platí - neodkládejte svou práci, ona většinou zabere míň času, než si myslíte!

Wallpaper - Doctor and Rose

2. března 2013 v 16:00 | MAKY.OREL
Chybí mi doktor a jeho úžasný úsměv, jeho obličeje a ten skvělý nepřekonatelný humor... "Přináším vám vzduch z mých plic!" "O, jak intimní..." Chybí mi ta stará Rose, která si pořád myslela, že si z ní doktor prostě musí dělat srandu. Ale věci co končí, mají jednu výhodu - zůstanou ve vás takové jaké jsou. Nezkažené, krásné a pořád stejné. Tak jsem si rozhodla připomenout alespoň jednu část minulosti ve wallpaperu, na který jsem dala na část podzimu i na svou plochu. Nestihla jsem ho ale zveřejnit, takže dodatečně - doktor a Rose.

Ulicemi Londýna

1. prosince 2012 v 12:00 | MAKY.OREL
Někdy Čechy pokládám za psychické emigranty - pořád by se chtěli někam stěhovat. Jakoby se jim ten náš středoevropský divoký západ nelíbil... vrůšo za každým rohem. No nic. Jestli patříte mezi snílky, chudé snílky, můžete vesele dál snít o balení kufrů s edicí wallpaperů s Londýnem. Moc se mi líbí (tož hezky jsem si ji udělala XD), tudíž si vesele hnije na mé ploše. Ale není jen jedna - máme toho mnohem mnohem víc, k vidění a stažení...

Wallpaper - Harry Potter

21. listopadu 2012 v 19:10 | MAKY.OREL
Ne, že by se mi chtělo vracet do dětství, ale byl to úkol do challenge a tak jsem to trochu rozšířila, aby to k něčemu bylo a máme z toho úžasně velkou sérii wallpaperů (celkem 34 kusů!!!) a to v různých barevných variacích (ale stále v modré) a s Harrym. Je to montáž screenů z pátého dílu - jo a těch screenů mám dost a líbí se mi, takže se možná dočkáte nějakýho epic wallpaperu Harry+Sirius=milující rodinka.

Wallpaper - Lola rennt 2

28. října 2012 v 20:40 | MAKY.OREL
Tak jsem neodolala a šla do dalšího - já mám tu Lolu fakt ráda, páč málokdy vidím tak dobrý film co má hlavu a patu a nepotřebuje hollywoodský efekty. A taky se učím dělat epické mírně minimalistické layouty, neb mi to ještě moc nejde. Uhm... závidím všem, co to umí. A ani nevíte jak. Na některý wally z dev-artu bych se mohla dívat celý den a neomrzelo by mě to. No nic - k té práci...

Doktor na ploše - devátý

24. října 2012 v 14:39 | MAKY.OREL
ÁÁÁnooo - je to tady, všici fanoušci usměvavého zubatého a ušatého Christophera Ecclestona se dočkali. Jestli tedy vyznávají minimalistický styl, ti ostatní budou muset čekat. Mám tu tapetu, jakou jsem si pěkných pár dní nemohla na ploše vynachválit, a když se mi začne stýskat po nějakém zářivém úsměvu, tak jí zase nahodím. Je jednoduchá, je černobílá, z jediné malé fotky z prvního dílu první série alias Rose a...

 
 

Reklama