Wallpaper

Wallpaper - Lola rennt

21. října 2012 v 11:30 | MAKY.OREL
Opravdu nevím jestli znáte film z německé produkce Lola rennt (Lola běží o život). Jestli vám už při slově německé naskakují pupínky, pak se seberte a jděte si ho pustit. Je skvělý a bude se líbit všem puberťačkám, co mají kluka magora, ale především všem, co mají rádi filmy s myšlenkou a nápadem. To by byla jedna informace - ta druhá je taková, že mám už dlouho uložené nějaké fajn obrázky z tohodle filmu...

Wallpaper - Dulce Maria

13. října 2012 v 18:19 | MAKY.OREL
Tak původně to byl QL layout a jako layout na blog to také můžete směle použít! Akorát hoďte si někam zdroj na mě a napište mi to do podpisového formuláře ^^ Ale jinak jsem z toho udělala sérii wallů, páč mi to přišlo velice příhodné na plochu. No posuďte sami...

Wallpaper - Buffy forever

6. října 2012 v 18:19 | MAKY.OREL
Byl to rozlučkový lay a s těmi obvykle dál nic nedělám, ovšem u tohodle mi to seplo a povídám si, že už dlouho tu nebyl wallpaper. A jednoduchá Buffy by mohla fanoušky potěšit. Takže proč ne že? Snad se bude nějak trochu líbit a někdo tomu obětuje svou plochu. Tak pořád se ten článek může ještě smazat že X)

Wallpaper - EXO-M (Chen)

30. září 2012 v 20:09 | MAKY.OREL
Tak a tu mám speciální set wallpaperů - chtěla je kámoška a protože je to kámoška tak dostala čtyři verze. Pro vás jsem pak tři z nich vzala, upravila a máme z toho tři kompletní packy pro různé velikosti narvané do jednoho velkého balíku na uložto. Držela jsem se toho co bylo přáno - tedy Chen, pastelová oranžová, texty, znak a dál si dělej, co chceš.

Wallpaper - Provence

19. května 2012 v 16:10 | MAKY.OREL
Mám tu pro vás takovu hezkou sadu wallů s tématem Provance. Když už jsem s tím dělala nějakou dobu zpátky lay-out, tak se mi při práci povedlo udělat jednu takovou verzi navíc. Líbila se mi, ale ne tak docela jako lay (i když i tak jí můžete použít...). A tak jsem z ní udělala jednoduchý funkční wall, který mám na ploše momentálně i já.

Totally Spies wallpapers

9. listopadu 2011 v 17:50 | MAKY.OREL
Rozhodla jsem se třídit staré věci - vymazat blbiny a to slušné zveřejnit. Takže co byste takhle řekli na tapety na plochu s mým nejoblíbenějším seriálem pro malý holky, co chtěj být světový! Já taky chtěla být špionka - chtěla jsem být Alex, mít černý vlasy a super žlutou kombinézu s divnejma čuflíkama a vůbec pak ty lasery a raketový batohy... A z dětského snu už mi zbyla jen grafika X) A bacha ať se vám nekousne PC, jestli vám moc nešlape net - je to vloženo v plné velikosti a je toho dost. Nu stahujte - vyráběla jsem je jako maximálně vhodné pro ty, kdo mají na ploše víc ikon než jen Tento počítač a Koš.

Madonna na wallu

3. listopadu 2011 v 16:49 | MAKY.OREL
Našla jsem nějaké staré práce kdesi uložené na CD - měli by to být všechno 3 HD wallpapery na plochu s Madonnou. Tenkrát mi byla docela dobrou inspirací a některé fotky se mi s ní opravdu líbili, navíc jsem nechtěla dělat nic s takovými těmi hvězdičkami na jednu noc. Stahujte libovolně - vloženo v plné velikosti.

Anahí na wallpaperu

2. října 2011 v 14:30 | MAKY.OREL
To jsem vám dělala jeden lay a zdálo se mi takové dobré na - wallpaper. Takže hodí-li se vám tato krása na plochu, neváhat a ukládat. Velikosti jsou tu všelijaké a nakonec si vybere asi každá obrazovka.

Danbo je zpět!

23. září 2011 v 20:00 | MAKY.OREL
To je tak, že byla jednou jedna VGS a téma bylo Danbo na wallpaperu. Tak a jelikož já jsem líná, udělala jsem sice tři, ale pouze ve velikosti pro mou obrazovku. Mno ale když si to trochu ořežete, bude to i na vaší ^^ Uloženo v plné velikosti - stačí stáhnout do PC.

Korean way - wallpapers

3. srpna 2011 v 12:09 | MAKY.OREL
Po dlouhé době tu mám zase nějaký vedlejšák. V rámci jednoho z objednaných lay-outů jsem zabředla do práce tak, až se mi podařilo vytvořit sérii decentních wallpaperů na téma Korea nebo, chcete-li, Asie obecně. On ten jeden baráček a kěty sakury to taky znamená leccos. Abych nezaflákala celý blog s těmi ohromnými wally, tak jsou všechny strčila do balíčku a šoupla na uloz.to tudíž...

 
 

Reklama